A Mea KissFm!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Silviu, acum e actual deja polishul?:P
    Nasol moment!!! Casco?

    Comment


    • Ce sa faci taranul roman e cel mai prost animal , mie la cateva zile dupa ce am cumparat masina mi-au furat capacele.
      Skypee™

      Comment


      • Am noroc ca este casco,dar vreau intai sa incerc sambata o pasta ce o am de vre-o 2 luni pregatita pentru alta zgarietura.. sa vedem poate iese cu aia,daca nu o mai las asa sa fiu sigur ca le trec dracii si apoi o sa o vopsesc
        asta cu capacele e foarte tare..eu nici nu m-am sinchisit sa le prind cu soricei si inca n-au picat nici nu le-au furat..poate si din cauza ca-s toate zgariate si partial sparte
        http://img94.imageshack.us/img94/4346/fanecl.gif

        Comment


        • traiasca romanii..mai ales afro americanii astia nativi aici...ca un om sanatos la cap nu face asa...da se deschide el sezonu la ciori..pacat, e o culoare super si sper sa iasa la loc, da ca in fabrica n o sa mai fie..de ce? ca unii sunt prea prosti ca sa traiasca..multa sanatate si spor la reparatii
          sigpic

          Comment


          • eu incerc cu pasta aia corectoare..daca nu reusesc sa o scot o las asa o perioada ca presimt ca o sa mai apara si apo o duc la casco ca n-am ce facE
            asta este..poate cu ocazia cand o duc la casco vopsesc integral bara din fata si oglinzile in culoarea masinii
            http://img94.imageshack.us/img94/4346/fanecl.gif

            Comment


            • Oh I'm really sorry, but I did forgot how do I say in romanian...you should change your ride with 2 Peugeots, theese can't be scrachd, adică mersul păjos e și mai ieftin (nu zic și mai sănătos că te calc "americanii" ca pe o furnicuță) :P

              Succes la lustruit, asteptam poze!

              Comment


              • nu te tenteaza oglinzi mcv sau prestige? schimba aspectu mult....
                sigpic

                Comment


                • Oh, ce de animali sunt si pe aici la noi, sorry Silviu, urata invidia asta intre oameni...tre' tras patura la astea pe cap, ca-n armata...

                  Comment


                  • 600 ron cu tot cu montaj xenonul cu lupa? Da-mi si mie prin PM un site ceva... suna bine!

                    Imi pare rau pentru necaz... dar gandeste-te ca acum e custom masina. Casco?
                    sigpic

                    Comment


                    • @blacired - trebuie batuti in plina strada si cu sangele lor acoperit zgarieturile sa vada si altii ce patesc...dar din pacate eu sunt mai civilizat si-i las sa traiasca in tara lor de cimpanzei.
                      @iamagi - ai pm pentru xenon.
                      Da e custom tare acuma masina..azi am spalat-o si e mult mai rau decat se vede acolo..dar nu mai am suflet sa o pozez..asta este saracuta v-a sta asa accidentata inca o perioada pentru ca presimt ca o sa mai fie si altele..si nu vreau sa o tot revopsesc la 1-2 luni.O fac pe casco,sper sa nu-mi mareasca astia polita
                      http://img94.imageshack.us/img94/4346/fanecl.gif

                      Comment


                      • Ce oameni!!!Silviule mare pacat,dar ce naiba sa faci daca atat ii duce mintea.
                        In rest masina e super,modificarile sun facute cu gustBara de ph2 o schimba total
                        Bafta!
                        sigpic
                        !

                        Comment


                        • @mihai mersi mult.o rugaminte chiar vroiam sa te bazai...mi-ai putea da cumva un id de mesajer sa te deranjez in privat pentru niste VT?mersi
                          http://img94.imageshack.us/img94/4346/fanecl.gif

                          Comment


                          • Ok ai pm
                            sigpic
                            !

                            Comment


                            • astazi pe un frig de inghetau si pietrele ,impreuna cu un bun prieten am muncit pe langa masinuta
                              sau mai exact prin ea adica s-au demontat usile si facut izolatia..daca tot s-a terminat iarnA si dat jos folia neomologata jos de pe geamurile din spate.Luneta inca ramane infoliata deoarece e foarte deschisa folia si nu incurca
                              nu am facut poze ca era prea frig..dar sunetul s-a schimbat TOTAL!
                              a meritat sa inghetam de frig
                              http://img94.imageshack.us/img94/4346/fanecl.gif

                              Comment


                              • Asta da, sa lucri in frigul si vintul ce a fost ieri, jos palaria. Dar daca e antifonat calumea portierele fata, atunci s-a meritat la sigur, sunetul de frecvente joase profund este rasplata! Poze puteai trage sa mai limpezim si noi ochii, dar na...cind facem o auditie?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google