Al Meu Logan B 48 VCK [Castigator campionat "Cel mai tare interior"-2008]

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Are dreptate GGI78 ca prea ne-am saturat de spatele BFF-ului , eu m-am plictisit sa-l vad numai din spate
    MotorSport pentru 402ml.

    Comment


    • Bai voi acum ma luati la misto? Oricum nu ma ambitionati .

      Comment


      • Deloc... Ar fi ultimul lucru la care m-as gandi... Masina chiar merita... Plus ca pentru discuri iti fac un pret calumea... Poti sa-l intrebi pe Felix

        Comment


        • Ce sa il intreb pe Felix? Bormasina pe care mi-o pune el la dispozitie, o am si eu. Mina de lucru nu gasesc.

          Comment


          • Spune-mi si mie te rog cu ce marca de spray ai vopsit fetele de usi ca incerc cu disperare sa imi dau seama si nu gasesc! O problema de maxima urgenta!

            ms mult
            MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

            Comment


            • Vopseaua de pe usi este negru mat. Nu pot sa iti mai spun denumirea spreyului,pentru ca sint vopsite de vrun an si jumatate. Dar cred ca nu conteaza prea mult. Important e sa dai cu plastic primer.

              Comment


              • Super xenoanele. Super frumoasa masina si modificari facut foarte bine. Bafta mai departe

                Comment


                • In primul rand..Masina e..Ce sa mai..Beton!;) Succes in continuare
                  Sa te intreb ceva...Discurile spate trebuie omologate?Sau sunt omologate?Ca astia se leaga de tine din orice pozitie..Chiar daca masina franeaza mai bine cu discuri decat tamburi banuiesc ca trebuie ceva hartii ca sa dovesdesti ca au fost montate corect si politica deasta..
                  Cumpar volan de Duster

                  Comment


                  • Super masina Paulica. Imi place ca ai pus pe ea multe accesori care tin de siguranta si confort si mai putin design ;) . Buna idee cu vopsirea fetzelor de usi dar era si mai frumos sa vopsesti si bordul . Numai bine si sa ai grija de ea cum ai avut si pana acuma.

                    Comment


                    • Mullumesc tuturor pentru aprecieri. In ceace priveste discurile pe spate,nu sint omologate, dar nici nu trebuiesc omologate. In regulament scrie sa nu circulam cu defectiuni la sistemul de frinare si atit.

                      Comment


                      • Am si eu o intrebare.. Ce marca/model este DVD Player-ul si cum se comporta GPS-ul dupa el, este precis? Etc.. Ms anticipat

                        Comment


                        • Din pozele atasate vad ca tu ai ABS!Nu mai trebuie si ceva senzori ca sa functioneze ABS-ul si pe spate?
                          Last edited by soboBN; 31 July 2008, 22:58.
                          Cumpar volan de Duster

                          Comment


                          • SoboBN, nu am abs. Ce ai vazut tu,sint discurile de po spate care sint luate dupa o masina cu abs.

                            Comment


                            • Man..Eu am vazut poza la roata din fata,si ai discuri ventilate.Eu stiam ca doar la cele cu ABS sunt ventilate discurile.Sau nu?


                              PS: Stie careva ce necesita in plus o masina cu ABS la care-i pun discuri spate?
                              Cumpar volan de Duster

                              Comment


                              • Discuri ventilate au toate dci-urile de la laureate in sus, indiferent daca au sau nu abs.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google