Al Meu Logan B 48 VCK [Castigator campionat "Cel mai tare interior"-2008]

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Wow super car iar culoarea e bestiala jantele imi plac enorm cati mai multi km fara probleme sa ai grija de ea ca este o bijuterie pe roti

    Comment


    • Multumesc Anthony. Iti doresc si tie acelas lucru.

      Comment


      • Scaunele alea sunt de mercedes sau gresesc? 190 cumva? Foarte inteligenta ideea asta felicitari (tea chinuit mult montarea scaunelor?)
        sigpic
        NEVER FORGOTTEN

        Comment


        • Superba masinuta.Am si eu o intrebare si anume cum ai montat amortizorul ptr capota,ce model este(de la ce model de masina).Poti pune o poza mai in detaliu cu el(prindere in compartimentul motor si pe capota).Multumiri si s-o stapanesti sanatos.
          KISS ,1.6 mpi , 90 de gloabe ... inviorate

          Comment


          • Cum se comporta masina cu suspensiile mai tari si jantele mai mari si mai late? Se simte la demaraj? Multumesc anticipat.

            Comment


            • Da' stiu ca te grabesti cu raspunsurile,nu gluma!
              KISS ,1.6 mpi , 90 de gloabe ... inviorate

              Comment


              • Nu mai are activitate pe acest forum, deci nu te astepta la un raspuns curand.

                Comment


                • Exista si o explicatie?

                  Comment


                  • Nu stiu, nu cunosc

                    Comment


                    • O fii ocupat omul , acum si voi
                      tin sa-l apreciez pt munca depusa si banii investiti .. E super masina
                      Its just a car ...

                      Comment


                      • cost modificari

                        Modificari ce tin de siguranta:
                        inlocuit cauciucurile Cormoran cu unele Toyo de 215/45/17,
                        tot odata am inlocuit si jantele originale cu oxigin full crom,
                        coborit garda la sol cu vreo 4,5 cm,
                        inlocuit sistemul de frinare spate cu unul pe discuri.

                        frate imi place la nebunie ce ai facut la roti......Arata super....Eu am un logan prestige 1.6 16v si am jentile lui din fabrica, lucru care nu prea ma satisface. Ceea ce vreau eu sa te intreb care este costul modificarii aduse rotilor....Adik jenti cauciucuri si schimbarea de la frana de fabrica la ceape discuri. AAA si ca sa nu uit modificarea de la 15" la 17" pe unde mai trebuie sa ma "plimb" ca sa fiu ok cu gaborii........Legal sa zicem? Inca odata super tare masina sa o stapanesti sanatos si fara evenimente! Bafta si astept un raspuns de la tine...Daca vrei imi poti raspunde si pe mail dum_dum_at_home@yahoo.Com.
                        "Only God can judge me"

                        Comment


                        • Daca tot ai citit din acest topic, nu ti-a sarit in ochi si afirmatia lui Cezar ? Adica :
                          Citez : "Nu mai are activitate pe acest forum, deci nu te astepta la un raspuns curand"

                          Doooooh !
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • Originally posted by floman View Post
                            Modificari ce tin de siguranta:
                            inlocuit cauciucurile Cormoran cu unele Toyo de 215/45/17,
                            tot odata am inlocuit si jantele originale cu oxigin full crom,
                            coborit garda la sol cu vreo 4,5 cm,
                            inlocuit sistemul de frinare spate cu unul pe discuri.

                            frate imi place la nebunie ce ai facut la roti......Arata super....Eu am un logan prestige 1.6 16v si am jentile lui din fabrica, lucru care nu prea ma satisface. Ceea ce vreau eu sa te intreb care este costul modificarii aduse rotilor....Adik jenti cauciucuri si schimbarea de la frana de fabrica la ceape discuri. AAA si ca sa nu uit modificarea de la 15" la 17" pe unde mai trebuie sa ma "plimb" ca sa fiu ok cu gaborii........Legal sa zicem? Inca odata super tare masina sa o stapanesti sanatos si fara evenimente! Bafta si astept un raspuns de la tine...Daca vrei imi poti raspunde si pe mail dum_dum_at_home@yahoo.Com.
                            Iti raspund eu la o parte din intrebari:
                            -inlocuirea sistemului de franare pe spate cu discuri de frana la ajuns cam 500 euro
                            -ca sa pui jenti pe 17" si sa fii legal trebuie sa umbli pe la RAR,si sa iti treaca in talon modificarile aduse,adica dimensiunea jentilor si anvelopelor...Dar asta costa foarte mult si cu pile pe la RAR.

                            Comment


                            • Incredibila masina

                              Comment


                              • Superba sa o stapanesti sanatos !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google