Al Meu Logan B 48 VCK [Castigator campionat "Cel mai tare interior"-2008]

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by B-64-MVP View Post
    paulic nu mai zici nimik???? mai ai loganul???
    Cred ca il mai are dar intra mai rar pe aici.

    Comment


    • Vad ca lumea iti lauda masina si pe buna dreptate, cantitatea de munca si investitia este de demna de tot respectul!
      Astea fiind spune, tin sa-mi exprim niste ofuri cu privire la exterior. Incerc sa-mi si argumentez putin nemultumirile pentru a face critica cat de cat constructiva:
      1. Jantele full cromate arata ciudat pe masina din cauza temei exterioare aleasa de tine. In general jantele full crom nu arata bine pe exterioare de tip "racing" cu aripi. O tema mai consistenta ar fi fost mai convingatoare: ori luxury cu jante cromate, suspensie joasa si modificari minime de caroserie; ori racing, cu jante... racing, suspensie joasa si elemente de caroserie care sa-i dea masinii un aspect mai agresiv.
      2. Pragurile necomplimentate de bari arata si ele ciudat. Vazuta din profil, linia inferioara a masinii este incosistenta. Problema Logan-ului PH1 cu bara normala este ca bara este mai ridicata decat pragurile, o problema detectata de multi membrii ai forumului care au optat pentru binecunoscuta plinta pentru a echilibra liniile. Faptul ca bara spate este putin mai ridicata decat pragurile la un Logan stock este un lucru acceptabil. Este de preferat ca linia inferioara sa fie ascendenta privita dinspre fata spre spate pentru a da un plus de dinamism masinii. Acest "artificiu" de design este folosit de majoritatea producatorilor in proiectarea masinilor. Ori pragurile tale fac partea centrala a masinii sa para mult mai joasa decat barile atunci cand masina este vazuta din lateral, fapt mai putin dezirabil.
      Cam astea am avut eu de zis. Spor la tunat in continuare!
      sigpic
      ^Logan turbat (WIP)^

      Comment


      • nu va mai agitati fratilor , userul nu mai intra pe forum.

        Comment


        • Originally posted by B-87-GBY View Post
          Mersi,mersi ...
          Cum nu intra? Nu vezi ca le si multumeste ?
          sigpic

          Comment


          • adica tu esti initiatorul acestul thread????? ti-ai schimbat userul??/ sau care e faza??
            0.9 tce SL plus

            Comment


            • mai glumeste si el
              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment


              • si pana la urama paulic unde e??????de ce nu mai raspunde???a vandut masina???
                0.9 tce SL plus

                Comment


                • il gasesti pe lte forumuri de profil, cred ca o mai are.
                  sigpic

                  Comment


                  • @paulic... zi'mi si mie, te rog, senzorii de ploaie si de lumina, de la ce masina i'ai luat?
                    Multumesc frumos!
                    Last edited by Macs; 12 July 2009, 15:31.
                    I don't ride low, I fly high...

                    Comment


                    • tu nu vezi ca omu nu mai activeaza aici ?

                      Comment


                      • Am vazut ca nu a mai raspuns de ceva vreme, dar ma gandeam ca poate are cineva raspuns la intrebarea mea.
                        Last edited by Macs; 12 July 2009, 17:23.
                        I don't ride low, I fly high...

                        Comment


                        • Senzorii nu sunt luati de pe nici o masina. Daca nu ma insel a dat vreo 300 ron pe ambele produse, iar de montat i-a montat singur. Au fost noi !!!!
                          Cu tractorul pe ogoarele (strazile) patriei

                          Comment


                          • siiii.... ceva mai multe detalii referitoare la produse? ca de montat mi le montez eu.
                            I don't ride low, I fly high...

                            Comment


                            • Sincer nu stiu mai multe . Le gasise pe net . Asta se intampla acum vreo 1 an si ceva. Imi pare rau ca nu te pot ajuta mai mult.
                              Cu tractorul pe ogoarele (strazile) patriei

                              Comment


                              • Nu'i bai... Merci oricum ! Poate intra "stapanul" thread'ului si divulga mai multe informatii practice.
                                I don't ride low, I fly high...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google