Al Meu Logan B 48 VCK [Castigator campionat "Cel mai tare interior"-2008]

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Sa o stapanesti sanatos!
    Scaunele sunt luate de pe VW cumva?
    Senzorii de ploaie si lumina sunt functionali? Cum i-ai legat in UCH? Sau a facut altcineva modificarea?
    Cel mai nou proiect auto din România!
    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

    Comment


    • #17
      Imi place masinuta.Cauciucurile si jentile imi plac cel mai mult.Disc pe spate este o idee foarte buna si arata foarte bine.
      -48-VCK este preferential?
      Succes in continuare!
      Forum neinteresant. Delogat definitiv.

      Comment


      • #18
        Tapiteria este de mercedes e clas din 2002.
        Multumesc andrei. Da totul e functional, dar nu se leaga la uch.

        Comment


        • #19
          Originally posted by Norby89 View Post
          Imi place mult Masina ta. Respect
          Multumesc mult. Si mie imi place la nebunie culoarea la masina ta.
          Pentru D-FENS.Nu . Nu este preferential. Sa cred ca a fost o urma de ironie?
          Last edited by PAULIC; 19 May 2008, 15:46.

          Comment


          • #20
            Nu,am vazut ca ai cu 48.
            VCK nu-mi spune nimic.
            Forum neinteresant. Delogat definitiv.

            Comment


            • #21
              Stai linistit ca am glumit. Deocamdata nu am avut critici majore. Asta ma bucura.

              Comment


              • #22
                Ehe... asa da, nenea Paul... intr-un final te-ai decis sa ne prezinti si noua jucaria ta... tot respectul pentru munca depusa... si sper sa nu te opresti aici

                Comment


                • #23
                  Man , respect pt munca si banii investiti. putini au curajul sa faca ce ai facut tu!( e loc si de mai bine:renuntarea la clante cromate , geamuri ionizate, eleron nepotrivit, cu astea ai cam dat-o in chici,dar se pot remedia daca vrei)!

                  Comment


                  • #24
                    M'ai innebunit cu distanta dintre aripa si roata... super tare!! Succes!

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by stiancu View Post
                      Man , respect pt munca si banii investiti. putini au curajul sa faca ce ai facut tu!( e loc si de mai bine:renuntarea la clante cromate , geamuri ionizate, eleron nepotrivit, cu astea ai cam dat-o in chici,dar se pot remedia daca vrei)!
                      Spunemi te rog de ce ar fi clantele cromate chici, asta tinind cont ca pot sa enumar zeci de masini care se respecta si au acele clante cromate. Asta ar insemna sa dau jos si jantele full crom care au costat nu mai putin de 1700 euro. Vezi sait Oxigin. Dar dupa parerea unora tut ce e crom e chici.Am vazut multe masini care inca mai au prelungirea aia din tirg. Multi spun ca si aia este chici. Ce zici? Parca am vazuto si la tine? Eu nu spun ca e chici. Eu spun ca fiecare isi cheltuie bani cum vrea el pentru ca el ia muncit.
                      In rest, sa auzim de bine.
                      Multumesc Silviu de apreciere.

                      Comment


                      • #26
                        Felicitari pentru munca si timpul care nu le-ai pierdut degeaba, cred ca ai avut numai batai de cap cu cele mai mici detalii si modificarile care le-ai facut. se vede de la o posta stilul, clasa, eleganta care le-ai pus in aplicare. orice plus sau modificare care vei mai face la bijuteria ta va fi de bun gust sunt sigur de asta si nu cred ca se poate comenta ceva (parerea mea). sper ca saptamana aceasta sa vi cu ea sa o vad si eu in realitate. mult succes in tot cea ce vei face
                        MotorSport pentru 402ml.

                        Comment


                        • #27
                          Ps.... evacuarile finale au conexiune intre ele cu toba finala sau centrala cumva?
                          MotorSport pentru 402ml.

                          Comment


                          • #28
                            Multumesc. Si masina ta mi-a placut. Eu nu prea mi-am batut capul cu exteriorul. Eu am vrut cit de cit sa complectez minusurile loganului.
                            Nu. A doua e falsa deocamdata ca ma bate nevasta.

                            Comment


                            • #29
                              Nea Paule! E cel mai tare logan ever! Tuning finut, discret, de bun gust. felicitari! Discuri frana spate, scaune piele, jante cromate de 17, carbon pe capota, uau! The best logan! Ever! Daca toti maniacii de tuning ar avea gusturile dumitale am avea cu ce ne lauda. felicitari! As face si eu modificari la a mea, da' nu ma lasa mosu, zice ca trebuie sa fac bani cu ea apoi sa am pretentii (el plateste ratele! Si are dreptate!)

                              Comment


                              • #30
                                Multumesc. De! Cine plateste comanda.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google