Al Meu Logan B 48 VCK [Castigator campionat "Cel mai tare interior"-2008]

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Nu. Suspensia nu este reglabila,cu toate ca mi-ar fi placut. Oiau ca pe o ideie buna. Am inteles ca exista de la KW.

    Comment


    • #92
      Super tare masina,facuta cu gust fara exagerari.Tine-o tot asa!!

      Comment


      • #93
        Multumesc pentru aprecieri,Donpedro.

        Comment


        • #94
          Sa mai pun si eu niste poze cu noile achizitii. Sint niste chei de audi A6 tip briceag care au o unitate ce se leaga la inchiderea centralizata a masinii, si toate comenzile devin functionale din acea cheie. Are inclusiv deschiderea portbagajului sa ridicarea geamurilor
          Attached Files

          Comment


          • #95
            Salut domnul Paul... Imi place la nebunie masina ta... In special cum arata cu jantele alea... Arata foarte foarte bine cu ele. Ce zici, ma lasi sa imi pun si eu roti la fel ? Nu te superi ca te copiez putin acolo ? . Numai bine si sa nu cumva sa-l neglijezi ca se supara pe tine.

            Comment


            • #96
              Ma bucur ca iti place. Daca vrei iti spun saitul de unde am comandat jantele.Tasteaza OXIGIN si ai sa le gasesti.

              Comment


              • #97
                Stai c-o sa se loveasca grav de un mare impediment : pretul Paulic, sper cat de curand posibil sa-ti vad la intalniri bijuteria ! Brava tie!
                sigpic

                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                Comment


                • #98
                  Pai stai putin sa ne intelegem, ca eu si astazi am fost la o intilnire fulger. Dar in general in fiecare simbata ne intilnim la polivalenta. Nu e vina mea daca nu ne-am intilnit. Dar sper ca simbataaa....

                  Comment


                  • #99
                    Inca 2-3 poze.
                    Attached Files

                    Comment


                    • Simplu si FRUMOS. Sincer am o nelamurire: nu ai avut probleme ca nu ti-e trecuta a doua culoare in talon? Sau e trecuta.
                      Give a man a knife and he will survive give a man an axe and he will be a king

                      Comment


                      • Nu este trecuta a doua culoare in certificat si nici nu trebuie. Comform legii in vigoare a doua culoare nu trebuie sa depaseasca 30% din suprafata. Iti multumesc pentru apreciere.

                        Comment


                        • Sunt finute cheile de audi tip briceag. Am mai vazut cateva modele, dar nu aratau ca acestea...Marfa Paulic
                          http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                          Comment


                          • Multumesc Felix.Stai sa le vezi simbata in realitate.

                            Comment


                            • Salut.
                              Foarte frumos. Cel mai mult imi place eleronul. De unde l-ai luat si cat te-a costat?
                              In caz ca te-a mai intrebat si altcineva inainte imi cer scuze, dar nu am citit toate discutiile.
                              Resoftari, leduri, activari functii, etc... in Cluj si Maramures.

                              Comment


                              • Eleronul nu a costat foarte mult(injur de 1mil) acum vreo doi ani si jumate.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google