Al Meu Logan B 48 VCK [Castigator campionat "Cel mai tare interior"-2008]

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Si tot nu mi-as raspuns la ce te-am rugat...
    daca farurile sunt aprinse(spre exemplu mergi ziua cu farurile aprinse) si intri intr-un tunel unde e intuneric, unul mai lung sa zicem ce se intampla cu senzorii? Nu dau vre-un fel de eroare? Nu dau peste cap circuitul?

    Comment


    • #77
      Intr-un circuit electric de curent continuu daca unesti + cu + nu are absolut nicio greata.
      Acum esti multumit de raspuns?....Pentru ca eu ti-am raspuns la toate intrebarile pe care mi le-ai pus .

      Comment


      • #78
        Foarte multumit!

        Comment


        • #79
          Ai bagat ceva bani in masina asta.
          Foarte misto masina.
          Imi plac la nebunie jantele.
          S-o stapanesti sanatos !
          Anunturi auto

          Comment


          • #80
            Multumesc Fabius. Da, adevarat, am bagat ceva banuti dar nuimipare rau si nu ma voi opri aici.

            Comment


            • #81
              Ce planuri de viitor mai ai? mult succes in continuare

              Comment


              • #82
                He hei, planuri sint multe numai buzunarul sa ma tina. Dar incet ,incet voi face aceasta masina sa-mi satisfaca toate cerintele. Unul di planurile de viitor este sa schimb motorul cu un dci 105 cai +cutia cu 6 trepte de pe megane.

                Comment


                • #83
                  Aia da Bafta in continuare ;)
                  sigpic

                  Comment


                  • #84
                    Multumesc,dar inafara de bafta si pasiune trbuiesc multi bani.

                    Comment


                    • #85
                      Din cate am vazut Nea' Paulica dumneata ai Laureate, fara ABS nu? Parca la diesel asa vine fara ABS. M-as gandi oare ar afecta calculatorul ABS-ului daca tamburii de pe spate ar fi inlocuiti cu discuri? Ar trebui luat in vedere si faptul ca exista alt sistem de franare la discuri, implicit calcularea timpilor pistonaselor ce controleaza placutele de frana.

                      Comment


                      • #86
                        Nu stiu sa-ti raspund la intrebare.

                        Comment


                        • #87
                          Astazi am reusit sa montez si filtrul de polen cu ajutorul baietilor,la intilnire.Multumesc mult.
                          Attached Files

                          Comment


                          • #88
                            Superb de tot ....Imi plac mai ales jantele si discurile de pe spate.Multa bafta in continuare,sper sa-ti reuseasca ceea ce iti propui cu noul motor.Respect
                            sigpic

                            Comment


                            • #89
                              Multumesc. Si eu sper acelas lucru.

                              Comment


                              • #90
                                Imi poti spune suspensia de pe masina este reglabila?
                                http://www.loganclub.ro/forum/profile.php?do b03buz

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google