Logan Rosu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Logan Rosu

    Salut,
    Fiind membru nou, doresc sa va impartasesc cateva impresii despre masina mea.
    Am un Logan de 1.4 Preferance, culoare rosie, 7500 km, vechime un 1 an.
    Tin sa va spun ca nu am avut nici un fel de probleme tehnice in acest timp. Am facut 1800 km in afara tarii (Ungaria, Slovacia). A mers ca ceasul elvetian.... Pe autostrada si cu 170 km/h, fara sa zdrangane ceva sau sa asurzim de la zgomot. Sunt f multumit deocamdata, vedem restul la revizia de luna viitoare

  • #2
    Bun venit.Pune niste poze sa vedem si noi masinuta ta .Ceva moficari ai facut ceva ? Sau ce ai in plan?
    Toate cele bune.
    Bart: I am through with working. Working is for chumps.
    Homer: Son, I'm proud of you! I was twice your age when I figured that out.

    Comment


    • #3
      Culmea, nu am poze facute cu masinuta mea!!! Dar voi remedia aceasta problema f repede.
      Nu am umblat absolut deloc la motor, nici o modificare, doar una mica, i-am pus mp3 player SONY

      Comment


      • #4
        Sa o stapanesti sanatos, masina este ce-a mai usoara din gama insa vezi ca ai discuri pline pe fata si nu sunt ventilate, deci se incing repede si nu mai ai aceasi distanta de franare dupa folosirea lor mai indelungata , masina fiind usoara sa ai grije iarna ca te poti invarti foarte osor cu ea, numai bine

        Comment


        • #5
          Felicitari!
          Nu zdroncane deloc plasticul prin el? Panourile de usi, parasolarul centurile etc?
          hai cu niste poze pentru a putea niste impresii obiective.

          Comment


          • #6
            Nici mie nu imi zdrangane nimic ... De ce va mirati? Si io mai am si lautari multi de tot in masina )))

            la mai multe modificari domnu' roko
            sigpicMy ride

            Comment


            • #7
              Ionut, pe cuvant, nu zdrangane absolut nimic,nici plastic, nici usa,nici parasolar, cel putin deocamdata. Sunt absolut multumit, motorul trage bine, benzina de 95 de la OMV, nici dincolo de granita nu l-am rasfatat cu cifra octanica mai mare. Este masina potrivita pentru familie, compusa din trei persoane. Voi reveni si cu poze.

              Comment


              • #8
                Asteptam pozele. Sa o stapanesti sanatos

                Comment


                • #9
                  Ce putin ptr 1 an eu o am de vreo 2 luni jumate si am vreo 7000 o ti in fata blocului? Ai masina de servici? Ce probleme sa ai ? Stai calm ca-s masini bune, nu se "strica" asa usor. Multi km fara incidente

                  Comment


                  • #10
                    Sunt convins ca sunt masini bune. Nu o tin doar in garaj, dar sunt plecat destul de mult din tara in interes de servici si nu am cum s-o folosesc atunci.

                    Comment


                    • #11
                      poze

                      Pun cateva poze facute in graba azi dimineata. Nu sunt extra, sunt facute cu telefonul mobil, dar asa ca prima impresie cred ca-s OK.
                      Attached Files

                      Comment


                      • #12
                        Arata bine.
                        Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                        Comment


                        • #13
                          Draguta masina...Seamana foarte mult cu a mea.
                          Nu te incurca toate chestiile alea agatate pe la oglind aretrovizoare exterioara?
                          Multi km fara probleme!

                          Comment


                          • #14
                            De ce-ai impanat CD player-ul cu hartie?
                            KISS ,1.6 mpi , 90 de gloabe ... inviorate

                            Comment


                            • #15
                              A fost montat la repezeala, ceva e in neregula si nu am avut timp sa umblu deocamdata la el, dar se rezolva, stiu... Nu e estetic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google