Kelemen-mobilul

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vin frumos pe masina sa le stapanesti santos

    Comment


    • multam fain. veneau si mai frumos triple clare pe fundal negru...dar depaseau bugetul alocat.
      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

      Comment


      • frumoase modificari imi plac dar mai pune poze cu stopurile ca nu se vad nu stiu de ce ca am citit si threadu cu stopuri fumurii si nu am putut sa le vad nici acolo si eram curios cum sunt ca si eu am.

        Comment


        • Originally posted by kelemen View Post
          Acum voi pune pozele
          Urat de tot prietene....nimic nu se potriveste cu nimic acolo ....las-o asa..iart-o

          Comment


          • Originally posted by danny_finutzu View Post
            frumoase modificari imi plac dar mai pune poze cu stopurile ca nu se vad nu stiu de ce ca am citit si threadu cu stopuri fumurii si nu am putut sa le vad nici acolo si eram curios cum sunt ca si eu am.
            o sa fac poze ziua afara...si am sa pun mai multe poze.
            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

            Comment


            • nu eu ziceam ca nu se deschid sa le vad da fa si pe lumina sa se vada mai bine ms

              Comment


              • le mai pun o data...alte poze cand mai ies cu aparatul afara...pozele acestea sunt facute in interior...si sincer nu sunt prea grozave...nu redau chiar aceleasi culori...mai ales la semnalizare.
                Attached Files
                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                Comment


                • mda interesante... sticla parca e clara si in interior sunt fumurii nu? nu cred ca o sa ai probleme cu ele cat teau costat?

                  Comment


                  • din pacate sticla nu e clara...
                    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                    Comment


                    • si inca una seara
                      Attached Files
                      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                      Comment


                      • Poze cu stopurile ziua si cu noua achizitie , prelungirea de bara
                        Attached Files
                        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                        Comment


                        • Salut.
                          Frumoasa masinuta
                          Sa o stapanesti sanatos
                          Numai bine.
                          Un Logan----YNG-----
                          Numai bine.

                          Comment


                          • Frumoasa, da murdara rau...mersi la fel.
                            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                            Comment


                            • E simpla asa, da bine dar parerea mea e sa-i pui sigla normala 1.4. La un 16v daca i se face remapare trebuie sa se puna 2.0 sau cat ? ). Din contra trebuie sa fi mandru ca ai motor 1.4 care trage bine. Cu niste arcuri ar arata si mai bine. Sa auzim numai de bine
                              Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                              Comment


                              • stiu ca nu trebuia sa pun alt semn...dar am visat la un 1.6...acum il am si asa...virtual.
                                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google