Tm11yyr

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Frumos Kiss-ul!! Sa il stapanesti sanatos si cat mai multi km fara evenimente!! Misto jantele ... Ce marca?
    sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

    Comment


    • #17
      Motorizare marfa,culoare marfa, cromul,din partea mea marfa, intr-un cuvint masina e marfa si sa o stapinesti sanatos. De modificat sa o modifici asa cum iti place tie pentru ca tu cheltuiesti bani.

      Comment


      • #18
        Originally posted by lucialina View Post
        Frumos Kiss-ul!! Sa il stapanesti sanatos si cat mai multi km fara evenimente!! Misto jantele ... Ce marca?
        Cred ca am scris in primul post wolfrace pro sprint black.

        Alexdachim de ce nu as mai avea nevoie de xenon pt ca din ce am citit farurile angel sunt destul de ineficiente ca si luminozitate comparactiv cu cele stock poate nu as avea nevoie de xenon pt ca nu circul foarte mult noaptea dar nici cele stock nu mi se pare ca ar face minuni.Cand veneam inapoi de la Budapesta noaptea era si vreme rea ploua marunt, becuri pe autostrada yok, abea vedeam soseaua cu faza scurta.
        Merci mult pt laude as mai face una alta dar tre sa astept finantele
        Last edited by blaze2k; 10 June 2008, 19:16.

        Comment


        • #19
          Ooooooooo asta ii vecinu de la gara!!! Vad masina in fiecare zi!! Arata bine!! Daca ne-am intalni sa schimbam cateva pareri ar fi ok!!! Eu sunt adiministartoru de la terasa aia timisoareana!!! Incantat de cunostinta!!!
          MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

          Comment


          • #20
            Frumoasa masina Sa o stapanesti sanatos multi km fara probleme!!!!!!!

            Comment


            • #21
              Frumusica masina sa ai parte de ea si multi kilometri fara probleme ...
              Jantele sunt super
              http://img229.imageshack.us/img229/8592/sigpic3405.png

              Comment


              • #22
                Vecinu de la gara ma holbam intr-o zi in masina ta ca am vazut ceva dubios cu niste huse pe acolo si ornamentu ala de toba mi s-a parut simpatic. Poate intru sa beau un juice la terasa si schimbam cateva vorbe BTW luni vine folia si sper si oglinzile de prestige saptamana care vine.

                Comment


                • #23
                  Te invit cu cea mai mare placere!!! Facem niste schimburi de idei
                  si in plus m-ar interesa si pe mine oglinzi de prestige!!! Daca te vad acolo unde te gasesc???
                  MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                  Comment


                  • #24
                    Cateva mici detalii astazi am avut un moment de nebunie si am dat 380RON pe difuzoru ala obosit Am mai pus folie omologata llumar saptamana trecuta. Pe luni marti se schimba si mp3u cu un pioneer
                    Attached Files

                    Comment


                    • #25
                      Misto difuzoru...Cam scump...Dar asta e....Cum se prinde?Cine la montat??
                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        Misto difuzorul....Arata bine cu el

                        Comment


                        • #27
                          Kakareala totala la prindere, montajul l-am facut eu ....Nu a venit cu nici un surub nimica aveau mapetii pe acolo tot felu de soroafe asa ca am cerut 8 suruburi cat mai scurte cu 8 saibe late si 8 piulite pe post de distantoare ca arau prea lungi suruburile am ajuns acasa si a inceput abureala. Insemnat pe bara unde trebuia date gauri dat gauri cu o bormasina deaia manuala dar la cat ai de subtire plasticu ala am dat o data de manivela si a fost trecut prin el.Am dat miss cata la gauri asa ca m-am chinuit la greu sa bag suruburile in gaurile difuzorului.Diful are niste gauri cu filet interior 8 la numar si tre sa bagi niste suruburi cu saibe mai late prin bara care se infiliteaza in gaurile alea cu filet din dif.Celputin asta a fost ideia mea....Schimbat si duda de pe toba ca precedenta era cam mica asa ca am pus una yed raceing ceva din inox 30ron de prin piata( verificata cu magnet) arata heavy
                          Maine plec pe transfagarasan asa ca cya luni
                          Last edited by blaze2k; 12 July 2008, 00:01.

                          Comment


                          • #28
                            Duteee l-ai luat..............Ba jur cam scump dar asta este...........Eu era sa am azi un moment de nebunie si sa fac alte prostii!!! O sa vb cand ne vdm!!! Distractie!
                            MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                            Comment


                            • #29
                              Cateva poze cu bolidul si cateva poze de pe transfagarasan , recomand celor care nu au fost si se gandesc sa mearga pe acolo sa o faca pt ca e foarte frumos si nu o sa le para rau.
                              Attached Files
                              Last edited by blaze2k; 14 July 2008, 22:54.

                              Comment


                              • #30
                                Super pe acolo:!!
                                Masina e marfa sa o stapanesti sanatos.
                                Jentile sunt super
                                sigpic
                                !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google