B-69-urc

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Bine ai venit. Frumoasa masina. Stopurile daca le-ai facut cu spray special se vede si ziua cand pui frana pentru ca nu afecteaza trecerea luminii. Daca ti s-au matuit freacale cu diluant si se rezolva, eu asa am facut.

    Comment


    • #17
      faina masina, sa o stapanesti sanatos. modificarea de bord este faina, arata foarte bine. totusi am o observatie. nu inteleg de ti-ai pus imitatie antena gps. tu spui ca avea un led, care se aprindea noaptea.... pai pune-ti o instalatie de brad mai degraba si o sa ai la leduri. crezi ca e mai cool cu codita de rechin??? este deja subiect de caterinca pe multe siteuri despre cei care isi pun imitatie antena gps. eu zic ca o sa faca misto de tine cei care vad chestia aia. intra pe tuningmioritic.ro sau cauta pe youtube dacia tuning sau tuneaza-ti cazanul si apoi ai sa vezi ce penibil e. te rog sa ma scuzi, daca am fost putin mai nesimtit in ceea ce ti-am zis, dar eu, personal, fac alergie cand vad loganuri cu codita de rechin, cu tot felul de stikere gen aerisiri false, litere gen, amg, turbo, embleme gen ferrari, mi se par de toata jena. daca vrei sa faci modificari, cumpara faruri adevarate, pune-ti bodykituri, pune-ti jante frumoase, fa-ti un sistem audio performant, investeste in motor si toate lucarile fa-le simplu si cu stil, nu pune toate chinezariile de doi lei.
      multa bafta in continuare.
      sigpic

      Comment

      Working...
      X
      Anulare DPF
      Politica de Securitate Google