B 91-SINx

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Frumos ce ai facut la bara fata.Ii sta mult mai bine.Felicitari!

    Comment


    • #92
      Si masina ta pare cocotzata ... Stopurile vopsite cu negru...iar nu sunt OK. Oricum...fiecare isi modifica masina dupa propria viziune. Mai bine ai pune folie la o firma autorizata sa nu ai probleme cu politia...insa vei avea sigur probleme daca te opreste din cauza stopurilor si a farurilor. Eu am patito si de aceea am revenit la vechile stopuri.

      Observ ca esti prieten cu cei care dau cele mai acide comentarii la masini pentru ca la tine nu au improscat cu noroi...ca la altii.
      Last edited by ADI-WRC; 22 November 2010, 17:07.
      sigpic

      Comment


      • #93
        inca un albastru curat si simpatic foc!, lupele sunt de belea!
        felicitari!
        lipsa text

        Comment


        • #94
          care lupe ?

          Comment


          • #95

            Comment


            • #96
              Originally posted by adimacker View Post
              Si masina ta pare cocotzata ... Stopurile vopsite cu negru...iar nu sunt OK. Oricum...fiecare isi modifica masina dupa propria viziune. Mai bine ai pune folie la o firma autorizata sa nu ai probleme cu politia...insa vei avea sigur probleme daca te opreste din cauza stopurilor si a farurilor. Eu am patito si de aceea am revenit la vechile stopuri.

              Observ ca esti prieten cu cei care dau cele mai acide comentarii la masini pentru ca la tine nu au improscat cu noroi...ca la altii.
              stii cum e cu razbunarea...
              daca te uiti mai atent o sa vezi ca nu s-a mai postat aici de ani de zile ;)
              Stopurile nu mai sunt alea de mult... sunt unele cu semnal alb...
              Farurile sunt la FOFu pe masina de luni bune...
              Am luat deja un portbagaj clean pe care o sa il pun in primavara...
              am o bara de mcv pe care o sa o pun in primavara pe masina

              Le pun in primavara pentru ca iarna se mai intampla una alta.

              Si inca ceva... sunt prieten cu cei care ti-au lasat tie comentarii acide...gen jokerul, fofu, etc din cauza ca mie nu mi-au scris nimic... sunt prieten ca ne vedem des si nu ne leaga doar forumul.

              In concluzie spor la tuning si ai grija sa selectezi cele mai bune stickere... ca si bradutii lu` streulea dau cai in plus cand nu te astepti

              Originally posted by CataFOF View Post
              care lupe ?
              se baga si el fofule aiurea... omul habar nu are de ce vorbeste.
              Last edited by sinx; 24 November 2010, 02:07. Reason: Automerged Doublepost
              sigpic

              Comment


              • #97
                Originally posted by CataFOF View Post
                care lupe ?
                din postul #76
                ....se baga si el fofule aiurea... omul habar nu are de ce vorbeste. ?????????
                deci ziceti ca ma bag aiurea, deci alea nu sunt lupe de la engel eyes????????
                Last edited by Bleizer; 24 November 2010, 09:34.
                lipsa text

                Comment


                • #98
                  dute umpic si culcate , poate dupa ce te trezesti o vezi data postului ala si poate nu mai postezi dupa 7 ani lumina.

                  Comment


                  • #99
                    Bleizer nu la tine ma refeream ca te bagi aiurea... ci la adimacker...
                    Farurile de care vorbiti aici se afla acum la fofu pe masina.
                    sigpic

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google