B 91-SINx

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by PAULIC View Post
    Ai inceput frumos. Ce va mai urma?
    sper sa urmeze jenti si folii... Insa am nevoie de ceva bani pentru ele... Bani de care nu dispun in momentul asta... Am licenta la facultate plus ca am o gramda de cheltuieli... In 1-2 luni imi revin si atunci o sa bag bani in ea.. Pana atunci o sa mai pun un led... O una-alta... Mai nou vreau sa fac stopuri cu leduri din cele originale...
    sigpic

    Comment


    • #17
      Toba este facuta de mine din cea originala...
      Attached Files
      sigpic

      Comment


      • #18
        frumoas masina tia iesit super...e simpla si cu gust..spor la tyreaba in continuare.
        sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

        Comment


        • #19
          Inca doua filmulete... unul cu toba si celalalt cu stroboscoapele.
          sigpic

          Comment


          • #20
            inca 4-5 poze cu lumina de la numar, cea din portbagaj si cea interioara... am folosit la toate leduri!
            Attached Files
            sigpic

            Comment


            • #21
              Frumoasa masinuta .. sa ai grija de ea si la cat mai multi km fara probleme

              Comment


              • #22
                multumesc... deja are 50.000 si merge inca f bine. Maine o sa mai face inca 300 de km pana la intalnirea de la Brasov si inapoi
                sigpic

                Comment


                • #23
                  de unde ti-ai cumparat led-urile ? ce pret au avut ? merci !
                  a iesit foarte misto ...
                  parerea mea, ar fi sa scoti suportu de numar pe fata, s-ar vedea mult mai misto grila, mai ales ca ai umblat la ea, si totusi o sa mai ramana un deget in jos numaru, eu am renuntat la suporti demult...tremurau si de la bass

                  Comment


                  • #24
                    Led-urile le-am cumparat de pe Maica Domnului... sunt acolo zeci de magazine... sunt leduri de 8 mm superflux... costa 35.000 lei vechi unul... ai nevoie la fiecare led de o rezistenta care costa inca 1000 lei...
                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      maica domnului fiind undeva pe la lizeanu ? un magazin conex sau bos ?

                      Comment


                      • #26
                        da... exact pe acolo... nu am luat de la conex... am eu magazinele mele preferate... insa ai de unde sa alegi de acolo...
                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          nu ai probleme cu politia cu stroboscoapele...stopurile negre....folia fata si spate????sunt cu "autorizatie" ???

                          Comment


                          • #28
                            am avut probleme saptamana asta de 2 ori cu acelasi politist insa a fost super ok si m-am ales cu o amenda de 60 de lei simbolica... cu folia spate si stopurile nu au nimic insa nu le convine ideea de folie inchisa pe fata. Mi-a zis politistul ca nici nu il intereseaza daca cei pe care ii opreste au autorizatie sau nu pentru folia spate... intrucat e la fel ca o dubita... problema lor e cand este si folia de pe fata la fel de inchisa si nu au cum sa vada in masina... am folia de ceva timp si abia sapt asta m-au intrebat de sanatate
                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              Am pregatit si eu masina pentru plecarea de ieri la Bv si dimineata cand sa plec am gasit usa spate infundata... rau de tot! nu putea sa se intample azi? asta e... am mers si asa, oricum! a fost super...
                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                ti-am vazut masina , am fost langa ea , ti-am atins-o ,faina , imi pare rau de usa ta , sper sa dai de marlanul care ti-a tras-o , ai grija de ea ..............
                                http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google