B 91-SINx

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Frumos albastul din interior la folie nu aveai autorizatie rar?

    Comment


    • #47
      Originally posted by sinx View Post
      acum cateva zile am dat folia de pe geamuri jos si as dori sa imi pun una mai deschisa... sa nu am probleme cu politia... As ruga pe cineva sa iti arate si mie o poza cu maximul acceptat pentru fata... as dori sa pun toata masina la fel... adik si lateralele spate la fel ca fata...
      73% e maxim autorizat pe fata ... ziua nu se vede mare diferenta ... noaptea se vede .... daca vrei sa o faci toata la fel ai doua cai ... ori 73% toata ( care e un fel de geam cu tenta ) ori alegi un 25% ( legal spate ... ilegal fata )

      Comment


      • #48
        nu aveam autorizatie... adica aveam una facuta de un baiat... pentru spate era ok dar pentru fata nu puteam sa pacalesc nici cel mai prost politist ca e in regula... o sa vad ce fac...
        Pana una alta 2 filmulete cu toba si o poza cu ultima modificare facuta, un tub din acela de plastic pus prin polita in asa fel incat sa comunice cu portbagajul... unde am un subwoofer.
        Attached Files
        Last edited by crististreulea; 2 April 2009, 01:28.
        sigpic

        Comment


        • #49
          buna ideea cu gaura de sub stopul de frana. arata bine si se aude mai ok muzica.
          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

          Comment


          • #50
            Si chiar se aude mai bine?iese aerul bine pe acolo?

            Comment


            • #51
              iese ai aerul... se aude altfel... nu pot sa va explic...
              sigpic

              Comment


              • #52
                se aude sigur mai bine, am mai vazut si la alti baieti, si e destul de eficienta.
                sigpic
                The MVP

                Comment


                • #53
                  se aude mai clar si mai tare ..mi se pare !
                  sigpic

                  Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                  Comment


                  • #54
                    jock3re parca si tu ai, nu?
                    sigpic

                    Comment


                    • #55
                      dap Am ales si eu varianta asta...chiar se merita
                      sigpic

                      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                      Comment


                      • #56
                        ultima achizitie :d sunt tare incantat... pacat ca nu a iesit poza foarte clara...
                        Attached Files
                        sigpic

                        Comment


                        • #57
                          Uite o poza cu folie autorizata(fata 75% si spate 5% transparenta). Seara se vede mai bine ziua nu prea.
                          Attached Files

                          Comment


                          • #58
                            o sa o rezolv si cu folia... numai ca nu am timp sa o pun... o am deja in masina... m-a costat 14 lei in total...
                            sigpic

                            Comment


                            • #59
                              bravo imi place ce ai facut pana acum mai ales gaura portbagaj pt muzica,spor la treaba in continuare.
                              sigpic #

                              Comment


                              • #60
                                tari stroburile.. jante de megane?? unde ai montat ledurile din masina si din portbagaj?? sau le-ai facut tu??
                                REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google