B 91-SINx

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    eu le-am montat... nu am jante inca... doar capace... pe farurile noi am si stroboscoapele... se vad mult mai clar si mai puternic... o sa pun un filmulet cand o sa am timp
    sigpic

    Comment


    • #62
      Tare exotica masinuta ta . Imi place ideea de lumina in spate, farurile sunt cele cu angel eyes luminate de 4 leduri galbene si ti le-ai schimbat tu cu cerculete neon pe alb? Daca da ti le-ai si etansat k-lumea sa nu faca condens? Spor!

      Comment


      • #63
        momentan am ledurile cu care au venit... pe saptamana viitoare o sa le desfac si eu sa le dau cu silicon si sa le schimb ledurile... numai bine!
        sigpic

        Comment


        • #64
          mi-am pus si eu plasa ca a ta.. la Adi (BAC).. a iesit super.. recomanda cu caldura...
          gasiti si poze pe my ride imediat dupa ce-o vopsesc deh.. imi fac si eu reclama
          REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

          Comment


          • #65
            Interesanta masina. Spor in continuare la modificat.

            Comment


            • #66
              Ultima modificare... intre timp o sa o si vopsesc, cel mai probabil saptamana viitoare, cand o sa am timp liber!
              Attached Files
              sigpic

              Comment


              • #67
                salut. imi spui si mie te rog ce leduri ai folosit ? sunt din acelea normale sau sunt smd-uri (la bord) ? am citit undeva ca se folosesc de 5mm si de 3mm. mi-am comandat dar nu stiu daca sunt suficient de tari. am auzit ca trebuie sa fie smd-uri si de aceea nu imi sunt in clar.. mersi


                Comment


                • #68
                  frumoasa masinuta sa ai parte de ea sanatate si numa bine
                  Dacia Logan KissFM 1.5 DCI 90 CP B-76-SKF
                  Seat Leon 2001 1.6 16v 106 CP TM-11-MFD viitor TM-31-MMN

                  Comment


                  • #69
                    Salut cum ai taiat grila de jos?
                    sigpic
                    https://www.facebook.com/ornamentegradinacraiova/
                    http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...0.html?t=32360

                    Comment


                    • #70
                      desi e ciudat cum gandesc, imi place contrastul gri/albastru care e acum pe masina
                      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                      Comment


                      • #71
                        Si mie imi place contrastul,
                        sigpic #

                        Comment


                        • #72
                          masina nu o sa ramana asa... o sa o vopsesc... numai ca abia saptamana viitoare.
                          @spowda: am folosit leduri smd.
                          @dan.moraru: am taiat traversa aceea de acolo si in locul ramas liber am lipit o alta bucata de bara cu un letcon... am topit cele o parti pana au fuzionat... dupa aceea am finisat cu un kit special care atunci cand se intareste se face plastic... deci nu crapa!
                          @cristi: poate in final ii trag o vopsea alba sau gri la bara sa vezi atunci contrast
                          sigpic

                          Comment


                          • #73
                            dar ce modificare i-ai adus barii de fata acum ca taietura aia am vazuto si in primul post..??unde ai taiat nu puteai sa indrepti cu fibra?succes in continuare....

                            Comment


                            • #74
                              pai are plasa aia in loc de grila
                              sigpic

                              Comment


                              • #75
                                frumos.. recent mi-am pus si eu plasa.. dar mi-a fost frica sa tai si traversa aia ca am auzit lucruri urate despre operatiunea asta.. ma bucur ca ti-a mers.. am vazut-o ieri la kiss.. arata si mai bine in realitate .. S-o stapanesti sanatos.. si pastreaza distanta in trafic )
                                REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google