BT 20 LEA- Un LOGAN Cometa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cauta CT08GNT pe forum si o sa vezi ....a schimbat fata de ph2 cu ph1, ca spatele se potriveste fara modificari...
    sigpic

    Comment


    • am cautat dar nu am gasit! eventual si niste poze daca se poate cu modificarile...merci!
      sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

      Comment


      • @lucialina cautal pe CT08GNT http://www.loganclub.ro/forum/member.php?u=8729
        http://img94.imageshack.us/img94/4346/fanecl.gif

        Comment


        • Originally posted by xxxgeoxxx View Post
          cauta CT08GNT pe forum si o sa vezi ....a schimbat fata de ph2 cu ph1, ca spatele se potriveste fara modificari...
          fara modificari? da...dupa stopuri,portbagaj si spoiler nicio modificare in plus

          Comment


          • merci Silviu_MM! am trimis un mesaj!
            problema e ca el a facut modificarea din ph2 in ph1! am inteles ca pentru a schimba fata de ph1 in ph2 trebuie taiata un pic din nu stiu ce ca sa intre bara !
            sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

            Comment


            • @alexcomisaru: eu ma refeream doar la bara spate ca se potriveste fara modificari :p
              am vazut azi in cta un abs plus ph1 modificat si fata si spate in ph2...da n-am apucat sa-i retin numarul...daca il mai vad,promit ca il opresc sa-l intreb ce si cum...chiar merita modificarea ca imediat sare-n ochi...
              sigpic

              Comment


              • se merita orice investitie, este pt.confortul tau si designul masinii, ca de exemplu te poti uita si la mine, sa-ti faci idei. Pe viitor urmeaza sa pun trapa si sa-mi vopsesc jantele in rosu.
                lipsa text

                Comment


                • @bleizer - toate posturile tale de azi , au la final trimiterea catre masina ta "ca sa-si faca o buna idee " . Stii tu sigur ca interiorul masinii tale e de bun gust ? Fa-ti topicul tau si lasa-i pe altii sa dea note !
                  sigpic

                  Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                  Comment


                  • asa da domne!este foare foarte foarte frumos!felicitari!apreciez foarte mult la tine interiorul!
                    Astept cat mai multe opinii : PH-22-BFC

                    Comment


                    • De departe cel mai frumusel logan de pe la noi!Apreciez mult ca escaladezi drumul sa vii la toate intalnirile.La capitolul preferinte, Insignia da mai bine la prestanta ta.

                      Comment


                      • merci tare mult de felicitari!
                        ca multi altii de pe acest forum, detinatori de logan, vreau si eu sa imi pun o a doua plafoniera pentru locurile din spate! ma poate ajuta cineva cu sfaturi, poze si un eventual tutorial? care ar fi cel mai bun loc pentru amplasarea acestei plafoniere? multumesc!
                        sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                        Comment


                        • Tot la My ride am vazut un logan albastru ca al meu care avea montata a doua plafoniera dar trebuie sa caut din nou ca am uitat numele detinatorului.Cand il gasesc te anunt.Am inteles ca este multisor de munca...

                          Comment


                          • o masina frumoasa si ingrijita bafta in continuare

                            Comment


                            • E tare rau masina .. mi-ai luat cu mult inainte .. caut fete de usi de 6 luni si nu gasesc .. cred ca pana la urma mi le comand la dacia

                              Comment


                              • merci tare mult! trebuie sa fii perseverent si sa nu te lasi batut! eu am cautat cam un an!
                                cine stie de montarea celei de a 2-a plafoniere? poate un tutorial de la Cristi Streulea!!!
                                Last edited by lucialina; 5 March 2010, 22:23.
                                sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google