BT 20 LEA- Un LOGAN Cometa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cristi de la Piatrea re montata a doua plafonirea si Dsign o are montata recent...cauta pe My ride masinile lor si vezi ce gasesti
    sigpic

    Comment


    • merci tare mult!
      astazi am obeservat la masinuta mea ca in timp ce semnalizam stanga se auzea un sunet cam ciudat fata de cel normal de semnalizare! ceva asemanator cu atunci cand e un scurt circuit! m-am uitat daca semnalizarea functioneaza dar se aprind doar becul din far de semnalizare stanga si cel din aripa! cel din spate nu se aprinde! e un scurt sau e becul din tripla ars?
      sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

      Comment


      • scurt nu cred ca e... asa am patit si noi si era doar becul din tripla
        My Ride - Prestige 1.6 16v

        Comment


        • Ai rezovat problema? ce era ?

          Comment


          • am rezolvat! era un contact imperfect!
            masina mea a primit incaltarile de vara! scuzati data dar nu am mai stat sa o setez cand am deschis aparatul...
            Attached Files
            sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

            Comment


            • bravo! Si noi trecem cat mai repede pe vara... si evident AZOT!
              imi plac jantele tale.nu te-ai gandit nicodata la arcuri sport ?
              My Ride - Prestige 1.6 16v

              Comment


              • Nu stiu daca merg asa bine arcurile sport cu drumurile pe care le parcurge masina aceasta si mai ales acum cand si europenele au ajuns ulite de tara....parerea mea..

                Comment


                • ai dreptate, Roy! atat timp cat avem drumurile astea nu voi pune niciodata arcuri sport! asta daca nu vreau sa imi clantane toti dintii!
                  sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                  Comment


                  • Ia cara ceva mai substantial asa cu ea (ciment cam 200-300 kg, faina...) si sa vezi cum se lasa ca si a noastra s-a lasat.(bine dar noi avem 72000 km)
                    My Ride - Prestige 1.6 16v

                    Comment


                    • las o asa fara suspensii...nu se merita...iei spoileru fata...pe sub ea...arata mai bine da nu i practicaimi place cum arata acum masina...cu 2 mici exceptii sorturile si baghetele cromate:P
                      AdY_JmL_2015

                      Comment


                      • merci mult! care sorturi? poate scap de ele... dar baghetele raman acolo!
                        sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                        Comment


                        • Cred ca cele din spatele rotii, cred ca la alea se refera

                          Comment


                          • uite cum e la mine (tot gri cometa), dar Easy. decupezi plafonul imediat dupa traversa aia. e singurul loc unde ai spatiu. sondezi cu o sarma (o andrea) adancimea plafonlui, si masori de zece ori, ca daca tai plafonul nu-l mai poti face la loc.
                            Attached Files

                            Comment


                            • alta viata
                              AdY_JmL_2015

                              Comment


                              • Originally posted by lucialina View Post
                                la cererea unora si pentru ca tot s-a asezat un pic praful pe aici revin cu pozele facute la noile panouri usi! sunt cele de pe laureat ph2 luate de la userul Teleanu! super om cu un caracter de laudat...
                                si o "mostra de curatenie" pe masina mea! nu imi place dar asta e...

                                ce parere ai de panourile mele???
                                Attached Files
                                http://www.loganclub.ro/forum/masinu...an-t22792.html

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google