BT 20 LEA- Un LOGAN Cometa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • trebuie data bara jos dar la o adica doar pe culoarea noastra "merg" croamele. daca sunt de bara MCV le vreau eu. intregi

    Comment


    • masina e pe benzina deci nu te pot ajuta si sa ti le dau tie...le mai las pana ajung la un service!
      sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

      Comment


      • pentru ca am promis poze cu bara iar vremea s-a facut buna (in sfarsit!!!), iata-le!
        masina a beneficiat azi de spalare si ceruire cu produse foarte bune!
        Attached Files
        sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

        Comment


        • Foarte frumoasa 'cometa',mai ales cand este si spalata!bafta in continuare la tunarit.
          sigpicPe vremuri Dracula se hranea cu fete virgine…azi, 2012 a murit de foame.

          Comment


          • Salut.
            Lucian,tu ai folie pe luneta,da?
            E pusa pe dinanutru(asa ar fi normal)sau pe dinafara(cum am auzit pe cineva)?
            Numai bine
            Un Logan----YNG-----
            Numai bine.

            Comment


            • da, am folie pe luneta, cea mai inchisa cu putinta! si e pusa pe interior! are de acum mai bine de 2 ani si nu am nici o problema cu folia! nici de pe luneta si nici de pe geamuri!

              cine ma ajuta si pe mine cu un sfat? vreau sa imi schimb stergatoarele! am acum Bosch Aero Twin Retrofit! f multumit de ele si de aceea voi merge pe acelasi model! dilema mea este ca le vreau un pic mai mari si nu stiu care este limita admisa de parbriz! ma puteti ajuta? eventual si ceva poze daca aveti cu stergatoare mai lungi montate pe masina, sa vad cat si cum sterg!
              Last edited by lucialina; 13 January 2011, 18:22. Reason: Automerged Doublepost
              sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

              Comment


              • caut volan de Duster exact ca cel din poza! L-am vazut la Adrian MRV si m-am indragostit pe loc!
                Attached Files
                sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                Comment


                • Frumos rau volanul asta, cam pe la ce pret se gaseste?
                  Daca il montez,o sa am vreo eroare de airbag?
                  Tinc fest !!

                  Comment


                  • cica numai trebuie stearsa si totul va fi ok!
                    sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                    Comment


                    • meama e parfum volanu asta...
                      AdY_JmL_2015

                      Comment


                      • am stat prin atatea dustere si sa mor de am realizat ca e atat de schimbat volanu...aici ai dreptate, merita de 100 de ori mai mult ca cel de ph2 care mi se pare oribil
                        sigpic

                        Comment


                        • frumos logan. cand o creste mare al meu vrea sa fie la fel!

                          Comment


                          • Originally posted by lucialina View Post
                            caut volan de Duster exact ca cel din poza! L-am vazut la Adrian MRV si m-am indragostit pe loc!
                            Volan ca asta am vazut eu aici http://www.*********.ro/-VAND-divers...o-t197290.html la pretul de 200lei ,bafta
                            Last edited by ionel89; 27 January 2011, 20:25.
                            http://www.loganclub.ro/forum/ct_90_b_u_z-t57569.htmlsigpic

                            Comment


                            • frumos volanu merita investitia,mas pus pe ganduri,la ce pret e?

                              Comment


                              • "cica numai trebuie stearsa si totul va fi ok!" ? ce sa trebuiasca sters lucialina? un pret la volanul asta stie careva? erori la martori in bord?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google