BT 20 LEA- Un LOGAN Cometa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nu scrie nimic! este in schimb pe aripi, sub semnalizare, un autocolant micut Kiss FM!
    sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

    Comment


    • Arata f bine masina, si culoarea este f buna... husele acestea in schimb nu sunt prea bune pt ca ascund acea tapiterie f frumoasa a versiunii kiss fm.
      Logan laureat 1.2

      Comment


      • pai care huse? nu mai am de vreo 3 ani jumate husele alea de la inceput! acum am tapiterie de logan 2 laureate in toata masina! scaune, banchete, fete portiere... merci de urari!
        sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

        Comment


        • an nou...fata noua...si nu numai fata
          apropo...LA MULTI ANI!!!
          Attached Files
          sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

          Comment


          • e emblema noua sau colantata?frumosa culoarea e ca a mea,bafta in continuare.

            Comment


            • e colantata! as vrea eu o sigla asa cum e acum...dar chiar nu stiu unde as putea sa o fac!
              sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

              Comment


              • parerea mea e sa tai semnul si sa inbinii dungiile arata mai bine parerea mea,eu asa o sa fac in primavara,bafta.

                Comment


                • Frumoasa masina si cât mai multi kilometrii fara probleme.Fetele de usi si tapiteria de kiss le mai ai?

                  Comment


                  • fetele de usi le-am vandut odata cu achizitionarea astora de ph2 iar tapiteria este la locul ei pe scaune! tapiteria asta de ph2 am pus-o ca si huse!
                    sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                    Comment


                    • Stopurile de pe spate cele rosii leai lipit sau sunt prinse cu suruburi pe sub bara?
                      SRF TARGOVISTE

                      Comment


                      • sunt lipite! dar stau f bine!
                        sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                        Comment


                        • De unde le ai cumparat?
                          SRF TARGOVISTE

                          Comment


                          • pune o poza sa se vada tot spatele sa vedem cum se incadreaza reflectorizantele
                            I changed her oil , she changed my life
                            sigpic

                            Comment


                            • Ai si difuzor pe spate sau mi se pare ?asa se vede poti pune o poza cu tot spatele sa vad si eu cum vine cu difuzor si cum este prins ?
                              SRF TARGOVISTE

                              Comment


                              • are difuzor pe spate se vede destul de bine si in postul 289sau 283 savoiu_rf 82,scuze ca am raspuns eu in locul tau,si eu am pe spate doua reflectorizante si sunt lipite cu banda dubla adeziva si tin destul de bine le am de doi ani.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google