BT 20 LEA- Un LOGAN Cometa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • eroarea de la airbag trebuie stearsa din memorie
    sigpic

    Comment


    • am aflat si pretul: aproximativ 450 lei! cam mult zic eu si de aceea mai astept...
      odata cu schimbarea volanului va aparea in calculatoe o eroare privind airbagul sofer! aia trebuie stearsa si cica totul e ok...mai mult nu stiu! momentan...
      sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

      Comment


      • fain rau volanul, chiar e de belea! cat a facut pielea si manopera?
        e cel ca a lui adimrv?
        Last edited by Bleizer; 28 January 2011, 09:32.
        lipsa text

        Comment


        • da, este al luyi Adimrv! nu stiu cat a dat pe imbracarea volanului!
          sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

          Comment


          • oricum, arata super, ma bate gandul la asa ceva....pe viitor!
            lipsa text

            Comment


            • Chiar da bine volanul de duster. Frumoasa culoarea cometa (la fel ca a mea). Tine-o tot asa si drumuri fara probleme si rezervor plin. Eu am pus stergatoare 55 cu 45 (valeo)
              sigpic
              http://www.loganclub.ro/forum/b_83_d...uy-t30810.html

              Comment


              • Frumos volanul de duster pe viitor imi montez si eu unul,momentan stau prost cu banii!
                SRF TARGOVISTE

                Comment


                • ca sa schimbati volanul si la airbag, inainte sa le demontati, scoateti borna de la baterie. ca sa nu fie curent in calculatorul de airbag

                  Comment


                  • Am inteles,multumim pentru informatie pe asta chiar nu o stiam,multumesc inca odata!
                    SRF TARGOVISTE

                    Comment


                    • salut.
                      - ai montat display-ul ? eu l-am pus dar pe bord albastru e slabut vizibil ziua la aprinderea luminilor. cred ca voi schimba cele 6 smd-uri cu cele portocalii stock.
                      - ai mai cumparat dynamat ?

                      Comment


                      • nu am reusit nimic din ce intrebi tu! cu displayul ma tem sa il schimb singur si nici timp nu am mai avut iar de Dyanamat nu am avut in perioada asta finante! dar va veni si vremea lor!
                        sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                        Comment


                        • Ai mai gasit volan de duster?
                          SRF TARGOVISTE

                          Comment


                          • pentru ca tot s-a cam asezat praful pe aici, pun niste poze cu ultima "lucrare" facute insa cu telefonul...
                            Attached Files
                            sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                            Comment


                            • [B]Superba culoarea , mai rar gasesti Loganuri cu , culoarea astea pe ele , am vazut unul din mers , arata superb ! Multi kilometri cu ea si putine probleme !

                              Noroc !

                              Important Moderator or Administrator NoteNu mai scrie ingrosat.Citeste regulamentul.
                              Last edited by valeriuciprian; 14 December 2011, 10:24.

                              Comment


                              • la versiunile de kiss fm nu scrie pe usa dreapta fata versiunea?
                                Logan laureat 1.2

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google