BT 20 LEA- Un LOGAN Cometa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • de fumat nu fumez asa ca...mie imi placea cum dadeau pe masina! dar cred ca o sa renunt la ele!...merci de sfaturi!
    sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

    Comment


    • salut..tine-o tot asa ca arata bine ...clean look..fara ornamente stickere...etc,etc...sa o stapanesti sanatos domle!!! si spor in continuare la modificari cu bun gust.

      Comment


      • merci mult baieti! am si eu o intrebare: are cineva de vanzare pleoape culoare gri comete?
        sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

        Comment


        • Pleoape gri comet nu ai sa gasesti niciodata.Eu le-am vopsit singur.Mai vorbim despre asta cand ne intalnim.

          Comment


          • ma tem ca daca le vopsesc eu se vor jupi! de asta caut gata vopsite!
            astazi am primit farurile angel eyes si stopurile! revin cu poze cand le pun pe masina!
            sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

            Comment


            • frumoasa sa o stapanesti sanatos fara incidente si multi km

              Comment


              • aseara am reusit si am montat pe masina ultimele upgrade-uri! si cum am promis poze... multumesc baietilor de la Piatra Neamt!!!
                Attached Files
                sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                Comment


                • Arata chiar bine...abia astept sa le pun si eu. Sper sa fie tot cu lumina alba cerculetele...
                  1 point 6 litre 8 vsigpic

                  Comment


                  • e un albastru deschis...nu e chiar alb...dar arata f bine...
                    sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                    Comment


                    • Arata bine
                      Am cautat si eu pleoape gri comete dar n-am gasit.

                      Comment


                      • arata super,bv!tine-o tot asa!
                        God is my copilot

                        Comment


                        • arata foarte bine.parerea mea ca stopuriile aste se potrivesc cel mai mult pe "cometa"

                          Comment


                          • asa mi se pare si mie! dau cel mai bine pe gri comete! sau poate ca asa sunt ale noastre!!!
                            multumesc de urari!
                            sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                            Comment


                            • frumoase noile elemente..angels`uri si stopuri..sa le stapanesti sanatos si..spor la lucru in continuare...cu finante cat mai multe

                              Comment


                              • eu tot raman la parerea ca pe comete dau mai bine fumurii...


                                oricum, unde e ledul ala de care imi ziceai? vin frumos farurile, sa le porti sanatos, am aflat ca merg facute negre (are cineva prin braila de 5 luni)
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google