BT 20 LEA- Un LOGAN Cometa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • exact...sorry ca am uitat eu sa o intorc inainte de a o pune pe net! intr-adevar e un capac tirant!
    merci de urari!!!
    sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

    Comment


    • Erau necesare chederele cromate? cred ca puteai sa mai dai catva lei in plus si sa fi luat oglinzi prestige pt ca arata mai bine cu capace.In rest toate bune, bineinteles mai ai loc de imbunatatiri.

      Comment


      • sa fie cu folos toate modificarile! frumoasa masina, frumoasa culoare, reusite modificari!

        Comment


        • treaba cu oglinzile va fi rezolvata atunci cand le voi vopsi in totalitate! in curand... odata cu ele si bandourile si barele fata si spate!
          mie imi plac "croamele" alea!
          sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

          Comment


          • lucialina cauta pleoape negre.eu am pe negru si da bine!

            Comment


            • merci de sfat! o sa imi caut si niste pleoape sa vad cum dau pe ea!
              sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

              Comment


              • multumita lui DemonHunter am si eu sigla volan! iata cum arata...
                Attached Files
                sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                Comment


                • Frumos loganul ,si bafta pe mai departe cu ce ti-ai propus ... ;)

                  Comment


                  • Draguta masina.Sa ai parte de ea.Numai bine

                    Comment


                    • Vreu si eu sa imi montezi folie pe masina dr nu sunt hotatat inca daca se merita ,noaptea si cand ploua se vede bine daca ai timp te rog fa cateva poze din masina sa vad cum se vede !
                      Ms si bafta in continuare sa gasesti panourile mult visate!

                      Comment


                      • merci tare mult de urarea cu panourile! promit ca fac poze sa vezi si tu cum se vede din interior! eu zic ca se merita puse mai ales ca nu impiedica tare mult la vizibilitate! bafta si tie! revin cu poze !!!!
                        sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                        Comment


                        • e misto cu folii !!!...faza e ca nu te vede nimeni ce faci inauntru
                          frumos loganelu...bafta in continuare

                          Comment


                          • Ms foarte mult nu sti cat ma bucur ,noaptea si cand ploua cum se vede ca ziua m-am lamurit!

                            Comment


                            • se vede si noaptea foarte bine! eu nu am avut probleme de vizibilitate din cauza foliilor! se merita puse!!!
                              sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google