BT 20 LEA- Un LOGAN Cometa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • astazi masina mea a primit manere exterioare in culoarea caroseriei! multumesc tare mult lui Augustin Lisaru care mi le-a trimis si mi-a "indrumat pasii"!!! cateva poze...
    Attached Files
    sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

    Comment


    • foarte frumoasa masina, Lucian .... sa te duca cat mai mult!
      My Ride - Prestige 1.6 16v

      Comment


      • de la cine ai luat manere ca as vrea sii eu in culoare caroseriei si cat costa?
        God is my copilot

        Comment


        • Salut.Sa le stapanesti sanatos.
          Cine mai vrea manere sa ia legatura cu mine.Intrati pe link-ul din semnatura.
          Numai bine.
          Un Logan----YNG-----
          Numai bine.

          Comment


          • multumesc Augustin! le-am luat de la tipul de mai sus cu 100 lei!
            sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

            Comment


            • Salut.Apropo,ai rezolvat problema?
              Si cine cunoaste pe lucialina(Lucian) pretul este de 100+transport.La 2-3 seturi se face reducere la 100lei/set ,si transportul inclus.
              Vorbiti cu Lucian si vedem cum facem.....
              Numai bine.
              Un Logan----YNG-----
              Numai bine.

              Comment


              • am rezolvat! era din reglajele tijei! nu era mare problema dar eu nu am stiut cum....merci inca o data! se vad super bine!!!
                sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                Comment


                • frumoasa masina...facuta cu mult bun gust.....o prelungire ar mai merge......am si eu insertiile pt volan si da super bine.......sa ai bafta de ea si la mai multi km
                  Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                  Comment


                  • ma poate ajuta cineva cu niste poze cu kittul de tuning de la Dacia? numai eu nu gasesc...
                    sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                    Comment


                    • kit dacia

                      uite cateva loganuri care au kit de la dacia, mai este si o grila fata dar nu o gasesc. oricum din ce stiu eu un kit dacia are urmatoarele : grila fata, praguri laterale, eleron luneta si portbagaj, difuzor aer spate, elemente aer bara fata.
                      Attached Files
                      sigpic
                      The MVP

                      Comment


                      • pentru ca am facut cu masina 25 000 km astazi am schimbat uleiul , filtrul de aer si bujiile! ulei am pus Mobil 1 New Life 0W40 pe care l-am luat din Selgros la oferta cu 180 lei! in metro e 260 lei... din cate am vazut!
                        doresc sa ii multumesc si lui Silviu_79 pentru piesele trimise: filtru ulei, aer si bujii!
                        sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                        Comment


                        • cat ai dat pe bujii???? sunt de origine???
                          0.9 tce SL plus

                          Comment


                          • bujiile sunt cele de origine luate de la Silviu_79 si au costat 60 lei... parca!
                            sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                            Comment


                            • Buna sera! Am vazut ca esti interesata de ornamentele alea de tuning originale...daca ajungi pe la iasi, la magazinul BRAS au seturile alea la 5,5 mil. Un set contine: ornament bara fata, difuzor bara spate, praguri si,nu sunt foarte sigur , dar ar trebui sa aiba si eleron portbagaj si grila de la masca. Daca esti interesata o sa merg pana acolo si iti spun exacat ce contine un set. Succes in continuare la personalizat loganelul!

                              Comment


                              • merci tare mult Henke pentru "calauzire"! unde este magazinul asta Bras? e reprezentanta Dacia cumva?
                                sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google