un logan oarecare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    misto masina ai grija de ea...si k viteza pai in gugesti nu prea ai unde sa te dai tare ...vino pe centura la focsani sau prin centru la milcov akolo e distractia noapte pe la 3
    sigpic
    astra h 1,7 cdTI

    Comment


    • #62
      Salut, si mie i-mi place masina ta. vreau sa te intreb daca nu te afecteaza la demaraj anvelopele mai mari(cred ca mai inalte) pe care le-ai pus?
      VL 97 N P N

      Comment


      • #63
        Originally posted by nik_98_nik
        Salut, si mie i-mi place masina ta. vreau sa te intreb daca nu te afecteaza la demaraj anvelopele mai mari(cred ca mai inalte) pe care le-ai pus?
        nick incearca sa-i scrii id-ul ca sa stie cine sa-ti raspunda
        "cromul este placerea mea"
        "cui nu-i place , valea"

        Comment


        • #64
          Originally posted by nik_98_nik
          Salut, si mie i-mi place masina ta. vreau sa te intreb daca nu te afecteaza la demaraj anvelopele mai mari(cred ca mai inalte) pe care le-ai pus?
          Pai nu sunt mai inalte, sunt mai late,la inaltime chiar am pierdut 3mm pe raza.Acesta marime de anvelopa este mai lata cu 10mm si mai scunda cu 6 mm.
          LOGAN--> <--TOYOTA

          Comment


          • #65
            pai nici eu nu inteleg nik de unde credeai tu ca este mai inalta
            "cromul este placerea mea"
            "cui nu-i place , valea"

            Comment


            • #66
              Cam asa arata cu tija schimbator mai scurta cu 5cm.
              Attached Files
              LOGAN--> <--TOYOTA

              Comment


              • #67
                cred ca e o idee buna. nu vad sa incomodeze foarte mult cu cotiera, dar am impresia ca ofera un acces mai bun la comenzile de ventilatie, mai ales la cea de mutare de recirculare aer!
                Citroen C4 Coupe 1.6 hdi 110 cp 2006 rouge lucifer

                Comment


                • #68
                  Dane arata foarte bine cu tija taiata
                  Cat ai zis ca ai taiat la ea ?
                  Poate ma bag si eu ,dar daca vrei sa pui cotiera mai poti sa ajungi la ea ?
                  "cromul este placerea mea"
                  "cui nu-i place , valea"

                  Comment


                  • #69
                    Am taiat 5 cm, eu am cotiera si nu ma deranjeaza la schimbat.
                    LOGAN--> <--TOYOTA

                    Comment


                    • #70
                      nu e prea ortodoxa "manevra" asta , daca chiar vrei sa para mai scurta ar trebui modificata consola nicidecum taiat din tija pt ca o sa mearga greu la schimbatul de viteze....am avut vito si stiu cum ii sa ai schimbatorul scurt, imi rupea mana
                      sigpic

                      Comment


                      • #71
                        Cum sa-ti rupa mana ori este RABA ) Dca vii la INTALNIREA NATIONALA o dau la probe .
                        LOGAN--> <--TOYOTA

                        Comment


                        • #72
                          Nu cred ca ar merge mai greu sa schimbi vitezele...Se schimba foarte usor la logan nu vad de ce ti-ar rupe mana

                          Comment


                          • #73
                            Originally posted by Evolution
                            nu e prea ortodoxa "manevra" asta , daca chiar vrei sa para mai scurta ar trebui modificata consola nicidecum taiat din tija pt ca o sa mearga greu la schimbatul de viteze....am avut vito si stiu cum ii sa ai schimbatorul scurt, imi rupea mana
                            tu compari vito cu logan? pai e diferenta de la cer la pamant! loganu e mult mai calumea
                            Citroen C4 Coupe 1.6 hdi 110 cp 2006 rouge lucifer

                            Comment


                            • #74
                              Originally posted by yoz13
                              tu compari vito cu logan? pai e diferenta de la cer la pamant! loganu e mult mai calumea



                              nu stiu cat e de calumea la voi loganul dar eu cred ca am o cutie de viteze stricata din fabrica....imi agata urat de tot in treapta 1 , in marsarier si dupa ce se incalzeste, am incercat sa o salvez si i-am bagat un aditiv, a mers 2 saptamani dupa aia a inceput sa scoata un sunet foarte ciudat cand baga 1-a si a 2-a ca si cum se freaca 2 pungi
                              sigpic

                              Comment


                              • #75
                                marfa loganasul tau...ai bagat ceva bani in el pana acum....da parca aveai alt dvd..l-ai schimbat????e mistho.....aaa apropo..cum ai legat tweterele??de boxele de pe fata...si daca da..se aude misthoo????
                                0.9 tce SL plus

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google