un logan oarecare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am xenoanele din farurile celelalte,la cerculete sunt niste beculete ca alea din bordurile de Dacia 1310,parca sunt 4 pe fiecare cerculet,acolo merg puse niste leduri superflux de 3mm,cate 12 pe fiecare cerculet si numai trebuie sa aprinzi faza scurta.
    LOGAN--> <--TOYOTA

    Comment


    • Felicitari dan pentru munca depusa la masina, iar investitiile facute sunt folositoare si cu bun-gust, bravo !
      ceva planuri de viitor ?
      bafta si sa auzim numai de bine

      Comment


      • Singura chestia la angelurile astea ai ca nu au omologare RAR.As avea nevoie de 2 raspunsuri. 1. Daca ma opreste garcea si se ia de angelurile mele ce zic?
        2. La ITP nu o sa ma ia aia la spituri in cur pt angeluri? Probabil tre sa ai ung cu ceva malai.

        Comment


        • Originally posted by dan.Gutu View Post
          Multumesc @Logan 4 ever,intre timp am schimbat iarasi farurile,acestea sunt total diferite de celelalte,au doua lupe putin mai mari,nu mai sunt necesare pleoape,reglajele se fac mai usor, dar cea mai tare treaba este ca acestea nu mai fac umbra aceea in forma de ''V'' pe faza scurta,posesorii de angels stiu la ce ma refer.
          Sa le stapanesti sanatos,arata bine si chiar super ieftine fata de cat erau alea vechi 800 ron

          Comment


          • Acum tu vrei : ''si frumoasa si devreme acasa",eu am circulat in toata tara cu celelalte faruri,m-a oprit si politia si RAR,si nu m-au intrebat de omologare se minunau ca este aratoasa ,la ITP depinde peste ce specimen de om dai,daca ai probleme vii la Gugesti si vedem noi cum o scoatem la capat. Multumesc Cosmine !
            LOGAN--> <--TOYOTA

            Comment


            • Miercuri ami vin si ale mele abea astept sper sa nu am divergente cu garcea

              Comment


              • Am si eu cateva intrebari:
                1. Ce model erau fostele jante si ce masuri aveau?
                2. Cand am facut curatenie in masina si am aspirat mocheta am observat ca sub scaune este o mufa. Sa fie ceva legat de airbag-uri? De incalzire? Sa am instalatie de incalzire pe ele?
                3. Ce DVD-player era acela din poze?

                Comment


                • Aaa si apropo.. Frumoasa masina, facuta chiar cu gust. Arata foarte foarte frumos bordu cu folia intoarsa ;)

                  Comment


                  • Iti raspund eu la intrebarea 2, mufa e pentru cupla centurii si e nemontata.
                    Cel mai nou proiect auto din România!
                    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                    Comment


                    • Jantele erau CMS cumparate de la Metro, pe 15'',mufa aceea nu stiu de la ce vine,fa si tu o poza sa vedem despre ce este vorba,despre DVD nu pot sa spun multe ,cred ca era Chinezesc,dar si-a facut treba la timpul sau.Ma bucur ca iti place rosioara mea !
                      LOGAN--> <--TOYOTA

                      Comment


                      • Si unde este cealalta mufa cu care se mufeaza?

                        Comment


                        • Frumoasa masina,stabila...!Cati bani te-au ajuns gentile?Ca am vazut la multi si suntdragute!Succes in continuare

                          Comment


                          • BRAVISSIMO !

                            Da-mi si mie un PM cu furnizori si preturi:
                            1. faruri si nr.Tel
                            2. kit xenon
                            PS: daca nu te deranjeaza tranteste si nr. Tau de tel.
                            http://images.spritmonitor.de/248421.pngPrestige1.5dci

                            Comment


                            • Sper sa fi ajuns acasa cu bine Dane Frumoasa rau masina ta Multe modificari facute cu gust !
                              sigpic

                              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                              Comment


                              • Mi-au atras atentia jantele si cauciucurile.Sa te bucuri de rosioara!
                                Toate cele bune.
                                Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google