Logan Galben - Bogdan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • stiu ca i se cojeste. am luat la mana tipsul cu perie de sarma si shmirghel. sper sa tina macar o luna. pe urma mai dau o mana de spray ca mai am destul.

    spray-ul este negru mat. dar pe muchie cred ca am dat eu mai mult si poza a fost facuta cu blitz si s-a accentuat luciul
    Last edited by bogdan_1984; 29 April 2009, 21:56.
    sigpic

    Comment


    • he he bogdane.. tu zici ca l-ai luat la perie si la smirghel?.. eu l-am bagat la polizor .. cred ca nu l-am degresat foarte bine.. plus ca nu are nici o treaba vopseaua termorezistenta cu ce am eu acolo.. nu e prea mare caldure pe tips.. oricum.. chiar daca era.. vopseaua se ardea.. si nu se cojea

      Comment


      • dupa 1000 km nu s-a cojit deloc vopseaua. o fi alt material tipsul, habar nu am de ce s-a cojit la tine.

        azi am luat spuma activa. 1 litru. astept zi cu soare sa vad ce stie. se dilueaza 1:10. imi ajunge cateva luni bune.
        sigpic

        Comment


        • Succes...dar nu spala masina in soare...
          sigpic

          Comment


          • N-as vrea sa comentez rautacios despre tips-uri vopsite in coltul strazii... Imi place culoarea masinii.

            (am intrat aici sa vad si eu ce "coaja" ai, Bogdane si se pare ca nu m-am inselat...)
            _
            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

            sigpic

            Comment


            • ca sa zic asa ... ``touche``
              pac pac m-ati inteles?
              Last edited by SoNyKeL; 5 May 2009, 07:34.

              sigpic

              Comment


              • doar asa sa mai strang si eu pareri despre masina mea

                pac, pac...

                nu e nici un touche, este doar o impresie de a ta. daca comandam si airbag-uri laterale, atunci ar fi fost un Logan fullsafety
                Last edited by bogdan_1984; 5 May 2009, 08:33. Reason: Automerged Doublepost
                sigpic

                Comment


                • inca mai ai Kormorane pe ea ? arunca-le daca tintesti la siguranta ta ! ;)
                  sigpic

                  Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                  Comment


                  • Bogdane te`au luat la tinta baieti.
                    sa te ti bine )
                    oricum el nu merge cu viteza sa`i puna probleme gumele , nu`i asa bogdan ?

                    Comment


                    • Va cunoasteti de undeva , in afara de forum ???
                      sigpic

                      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                      Comment


                      • Thejock3r e incaltata cu continental. masina e ABS+ cu AC.

                        catalin, eu nu mai comentez nimic, n-au decat sa spuna ce vor
                        sigpic

                        Comment


                        • Lasa ma , nu fi suparat , asa e la noi , azi ne batem , maine dansam , suntem o mare familie
                          gata ..scuze cu OFF-ul .
                          baga mare la masina

                          Comment


                          • ii bag km cu lopata. in 11 luni de zile am 21600 km. daca vreau sa o vand acum, sigur va zice lumea ca a facut taximetrie dar ea, s-a plimbat numai pe afara din oras

                            oricum, pe unde ma duc cu ea, multi spun "e alta nuanta dom'le" si se uita cand la un galben sport cand la jaune tournesol. multi mi-au spus ca e nuanta placuta la ochi.
                            Last edited by bogdan_1984; 5 May 2009, 14:08.
                            sigpic

                            Comment


                            • las-o ma bogdane, ca e frumoasa ;)

                              dar spoilerele nu le vopsesti in culoarea masinii ?

                              ps : baga km cat mai multi ca nu strica, dimpotriva ;)

                              bafta
                              " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                              Comment


                              • ce tot o dati vere cu spoilerele? Omul investeste in siguranta, baga km cu lopata, AC si ... negru mat


                                Mah, sa moara bibescu voda ce m-ai enervat cu coaja... Hai la o bere
                                _
                                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google