Logan Galben - Bogdan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • FAINA BRAILEANCA,fara brizbrizuri,se aseaza cel mai bine sorturile de origine cu protectiile,aici un plus si un mic minus husele,tipsu de la finala.P.S un tips borla te costa in jur de 50 lei si il ai cat traieste golanu,astea le schimbi anual ca ruginesc .

    Comment


    • Sa nu iei huse galben cu negru imitatie de piele cum am eu. Vara te ard, iar iarna mori de frig cum intri in masina. Mare prostie facusem in 2005 dar asta a fost sa fie atunci, abia aparusera si aratau frumos. Iti recomand tot stofa, eu o sa imi iau huse de stofa neagra sau nuante cat mai inchise dar deocamdata nu e o prioritate pentru mine.
      4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

      Comment


      • @33mat asa si vreau sa fie si sa ramana. fara brizbrizuri, sa nu fie sorcova. am sa tin cont de sfatul tau, in legatura cu tips-ul

        @aleXpeed nicidecum nu am sa cumpar huse imitatie de piele. sa le stapanesti sanatos pe ambele
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by bogdan_1984 View Post
          multumesc valeriu!
          Cu placere Arata mai bine fara cromul de pe calandru.

          Originally posted by bogdan_1984 View Post
          si dupa cum spuneam, am pus jaluzea ca sa mai opreasca din razele soarelui.
          pe aceasta cale, ii multumesc lui valeriuciprian pentru montaj
          Cu placere din nou

          Daca vrei tips pentru toba Borla gasesti la Popescu...tips de inox.Modelul pe care il am eu pe masina nu am mai vazut dar sunt alte tipuri mai mari.
          Succes in continuare.
          sigpic

          Comment


          • gata! le-am schimbat. dar mai trebuie putin intinse. zilele urmatoare le mai intind. si tot zilele urmatoare mai lipesc si stickerul cu ABS plus.
            astea ar fi cam ultimele investitii in ea. se aproipie revizia. la 20 k (17900 km) sau 1 an (iunie)
            Attached Files
            Last edited by valeriuciprian; 27 March 2009, 20:39.
            sigpic

            Comment


            • Frumoase domn bogdan
              ce sa intinzi ? mai degraba te intinzi tu pe ele..si se lasa )

              Comment


              • Da...asa mai vii de acasa...dupa cum spui mai trebuie lucrat la asezarea pe scaune...si in rest...sa iti suporte greutatea cu placere
                sigpic

                Comment


                • frumos bogdan frumos.


                  azi s-a intamplat sa ai vreo surpriza pe parbriz la stergator?


                  intinde-le si pune si stickerele.
                  sigpic

                  Comment


                  • @ andreea13 mersi mult catalin. ti-am mai zis, si pe topicul tau, ca imi place mult a ta, ce i-ai facut si ce ii mai faci in continuare.

                    @valeriuciprian astept sa comentez pe topicul tau cu folia aia.

                    @iamagi ma primiti si pe mine in clubul vostru? vreau sa vad poze cu eleronul prins.

                    mai pe scurt. VA MULTUMESC!!!
                    sigpic

                    Comment


                    • frumusel golanu bravoo!!!
                      http://www.loganclub.ro/forum/loganu...am-t11058.html

                      Comment


                      • bravo bogdane frumoase husele. sa le stapanesti sanatos. poate reusesti sa-i pui si niste jante
                        ONLY GOD CAN JUDGE ME
                        http://www.loganclub.ro/forum/my_car...ic-t11272.html

                        Comment


                        • ce combinatie reusita....love it. galben sport...in combinatie cu negru...e ok.

                          Comment


                          • aditzu08 mersi mult

                            birky jante? hmmm...ma mai gandesc. oricum, mersi

                            B-08-ZIA thx a lot

                            sigpic

                            Comment


                            • foarte frumoase huse!
                              MiNnRuZ

                              Comment


                              • Frumoase husele Bogdan. Sa stai in ele cu placere materialul este unul bun, am vazut si eu de-astea in targ cand am luat huse pt. Ph2-ul lui tata doar ca eu luasem la aia negre complet de Dacia ca vin fixe fixe. Spor in continuare la imbunatatiri, sanatate.;)
                                4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google