My Ride CL 73 TCL

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    "Foarte" ilegal...risti sa te opreasca politia si sa ai necazuri..depinde acuma cat de "prieten" esti cu baietii de la circulatie de la tine din oras...

    Comment


    • #32
      Art.112. – (1) Certificatul de înmatriculare sau de înregistrare ori dovada înlocuitoare a acestuia se retine de catre politia rutiera în urmatoarele cazuri:
      ....
      ....
      ....
      o) placutele cu numerele de înmatriculare sau de înregistrare nu sunt conforme cu standardul sau au aplicate dispozitive de iluminare, altele decât cele omologate;
      ....
      ....
      (3) În situatiile prevazute la alin.(1) lit.b), o), p), r) si s), odata cu retinerea certificatului de înmatriculare, politistul rutier retrage si numerele de înmatriculare sau de înregistrare.
      (4) Certificatul de înmatriculare sau de înregistrare si placutele cu numarul de înmatriculare sau de înregistrare, cu exceptia celor care nu corespund standardelor, se restituie proprietarului sau utilizatorului vehiculului de catre politia rutiera, la prezentarea de catre acesta a dovezii încetarii motivului pentru care documentul a fost retinut, în conditiile prevazute în regulament.


      Destul de nasol, cred.:|
      Attached Files
      Avem benzina in sange, deci nu e problema mare,
      Daca o luam pe ulei ne consideram motoare!

      Comment


      • #33
        sigur daca o sa te opreasca o sa te ''execute'' domnii.
        sigpic

        Comment


        • #34
          Va salut! Nu am mai postat de mult pe aici, am zis sa o fac acum...Masina nu a mai suferit modificari, doar deschiderea portbagajului din buton si atat...de, e criza) Am mai pus si cateva poze mai recente
          Attached Files
          Avem benzina in sange, deci nu e problema mare,
          Daca o luam pe ulei ne consideram motoare!

          Comment


          • #35
            Frumoasa masina si intretinuta,cati km ai pana acuma?numarul masini de ce nu il pui la locul lui?

            Comment


            • #36
              Originally posted by cosmin83 View Post
              Frumoasa masina si intretinuta,cati km ai pana acuma?numarul masini de ce nu il pui la locul lui?
              Multumesc! Acum am 94.000km Numarul este la locul lui.Il pun in geam doar cand ii fac poze)
              Avem benzina in sange, deci nu e problema mare,
              Daca o luam pe ulei ne consideram motoare!

              Comment


              • #37
                Da,atunci cati mai multi km fara probleme.

                Comment


                • #38
                  Originally posted by cosmin83 View Post
                  Da,atunci cati mai multi km fara probleme.
                  Multumesc, la fel!
                  Avem benzina in sange, deci nu e problema mare,
                  Daca o luam pe ulei ne consideram motoare!

                  Comment


                  • #39
                    Se cam pune praful la mine aici ) La masina am mai facut cate ceva si anume: am vopsit bandourile, am umblat putin la sunet, am mutat boxele de pe spate in locul celor originale de pe usile din fata, iar pe spate am pus o pereche de boxe MTX pe 16", am bibilit si sistemul de deschidere a portbagajului din telecomanda masinii si cam atat. O sa urmeze: bara spate PH2 si eleron pentru portbagaj care le-am cumparat deja, mai trebuiesc vopsite si montate, portbagaj clean, bara fata putin modificata si vopsita integral, faruri originale cu lupe bi-xenon, angel eyes CCFL si pozitii "america" si de schimat led-urile la ceasuri. Am mai pus si cateva poze mai recente
                    Attached Files
                    Avem benzina in sange, deci nu e problema mare,
                    Daca o luam pe ulei ne consideram motoare!

                    Comment


                    • #40
                      Hai cu suspensia pe masina
                      Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                      Comment


                      • #41
                        O sa umblu si la suspensie. Ma gandeam la un set de arcuri sport + amortizoare stock, dar asta la primavara
                        Avem benzina in sange, deci nu e problema mare,
                        Daca o luam pe ulei ne consideram motoare!

                        Comment

                        Working...
                        X
                        Anulare DPF
                        Politica de Securitate Google