Masinuta Mea 1,4

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    stopuri fumurii si arcuri si seamana cu Pss-ul.Incearca sa dai nichelul de pe bara jos, sa vezi ce bine da.
    Bafta in continuare

    Comment


    • #62
      Mersi Sorin. Am avut si triplele fumuri insa le-am sters ca a trebuit sa fac ITP.ul
      Momentan nu mai am nici folia... m-au obligat aia sa o dau jos. Dar sa se duca frigul si pun alta
      Attached Files
      I My Honda !

      Comment


      • #63
        pui ban peste ban si iei ceva legal, folie omologata si stopuri fumurii, nu facute cu vopsea.Asa scapi de "pandari" si de aia de la rar
        p.s. ai renuntat si la autocolantul stalpi sau inca nu ti-ai luat? Da bine, mai ales cu geamurile negre(uita-te la mine la my ride, tot albastru marin am)

        Comment


        • #64
          nu am mai pus insa acum o sa urmeze si autocolantul pe stapi. Folia o sa fie omologata.
          I My Honda !

          Comment


          • #65
            Cam asa o sa vina pleoapele
            Attached Files
            I My Honda !

            Comment


            • #66
              frumoasa masinuta,,,sa o stapanesti sanatos,ai facuto simpla si cu bun gust..ploapele interesant model.cu luminile la bord daca nu ai reusit vino pe la pitesti si te rezolv cu 70 80 ron..si plus ca omul ala face multe chestii la logan..bafta in continuare.
              Attached Files
              sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

              Comment


              • #67
                Mersi Florin. Am gasit si in Craiova insa am dat comanda de Ceasuri plasma pentru ca , cunoscandu-i foarte bine pe cei de la magazinul de accesorii tuning si contra unor servicii minore mi-au dat ceasurile la 100 ron cu tot cu montaj. Acesta este modelul ales.
                PS: Ma poate ajuta si pe mine ceneva cu un sfat? Ce pot sa pun in gaura de la airbag-ul pasager? Se gaseste Spray cu vopsea culoarea bordului?
                I My Honda !

                Comment


                • #68
                  Frumoasă mașină baftă în continuare

                  Comment


                  • #69
                    Mersi mult
                    I My Honda !

                    Comment


                    • #70
                      cauta un airbag..pe la dezmembrari....si punel acolo fara sal conectezi.
                      sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                      Comment


                      • #71
                        M-am gandit si la asta insa cred ca o sa coste cel putin 100 E... O alta varianta ar fi construirea unui capac din fibra de sticla. Am vorbit cu cineva care putea sa imi faca asa ceva si ma costa 70 lei. Problema este alta...Gasesc Spray culoarea bordului?
                        I My Honda !

                        Comment


                        • #72
                          frumoasa masina, felicitari.s-ar putea sa se gaseasca spray de vopsea in culoarea bordului. incearca la un magazin dedicat pentru asa ceva. in cel mai rau caz mergi sa-ti faci nuanta pe calculator.este ceva mai scump dar in lipsa de alceva...
                          sigpic

                          Comment


                          • #73
                            Mersi Laur. O sa merg zilele astea la un magazin specializat si sper sa reusesc ceva.
                            O mica joaca in photshop de 2 minute
                            Attached Files
                            I My Honda !

                            Comment


                            • #74
                              Alte momente de plictiseala... Pe viitor probabil asa va arata...
                              Attached Files
                              I My Honda !

                              Comment


                              • #75
                                Astazi am montat kit-ul bixenon si pleopele.
                                Urmeaza plafonul negru lucios , grila fara stema si numarul intr-o parte . Dupa astea ma bag la motor

                                Pozele le pun in seara asta
                                I My Honda !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google