BV 84 TMF - Noul LOGAN - Blue Persan - 0.9 Tce

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • multumesc. sa avem parte numai de bucurii din partea lor. si sa fie sanatosi

    Comment


    • Florin, noul logan nu are lumină în torpedo?
      http://www.youtube.com/watch?v=pvSt-c_YkTQ

      Comment


      • Din pacate nu are. Asatzi mi-am montat si eu o lampa in torpedou.
        Am sa revin cu pozele aferente.
        Lampa este pe baterii - cu iluminare leduri albe si se monteaza cu banda dublu adeziva.
        sigpic
        This is My Ride!
        !Visit and enjoy!

        Comment


        • Ce neseriosi!Pai inteleg sa nu puna la cele chele,dar nici la masina de 10.000??
          Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

          Comment


          • Asta e ... (chiar masina de 11.000 euro ).
            Si cateva poze cu lampa din torpedou.
            Desi poate din poze nu reiese atat de bine lumina in torpedou este suficienta - poti identifica cu usurinta ce cauti acolo.
            Una peste alta pentru o investitie de 35 lei chiar merita - chiar daca este o idee de compromis.
            Multzam.
            Attached Files
            sigpic
            This is My Ride!
            !Visit and enjoy!

            Comment


            • Florin,spune-mi tu ce dimensiuni au stergatoarele,ca Mihai nu a fost in stare sa fie serios sa-mi raspunda la o intrebare banala. Merci
              My Ride ! B - 29 - TmT

              Comment


              • La ce anume te referi?
                Te referi la lungimea lamelelor?
                sigpic
                This is My Ride!
                !Visit and enjoy!

                Comment


                • la lungimea stergatorului,nu al bratului de stergator.
                  My Ride ! B - 29 - TmT

                  Comment


                  • ok ... nu stiu acum dar am sa le masor maine dimineata si o sa iti scriu aici.
                    Merci
                    sigpic
                    This is My Ride!
                    !Visit and enjoy!

                    Comment


                    • Dar poti sa ma faci si pe mine sa inteleg de ce te intereseaza chestia asta, adica lungimea stergatoarelor.
                      sigpic

                      Comment


                      • Poate vrea să-şi dea seama dacă atunci când foloseşti ştergătoarele s-a rezolvat problema celebrului triunghi de pe mijlocul parbrizului !

                        Comment


                        • Pai am spus de mult ca s-a rezolvat! Si oricum chestia cu triunghiul nu tine de luingimea stergatoarelor, ci de cursa lor.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by MihaiiahiM View Post
                            Dar poti sa ma faci si pe mine sa inteleg de ce te intereseaza chestia asta, adica lungimea stergatoarelor.
                            Ma intereseaza sa aflu ce au mai modificat fata de vechiul logan,daca parbrizul este mai mare.

                            De ce te roade pe tine asa tare intrebarea mea ? Puteai sa raspunzi frumos in thread-ul tau.
                            My Ride ! B - 29 - TmT

                            Comment


                            • Originally posted by Andrei.TMT View Post
                              Ma intereseaza sa aflu ce au mai modificat fata de vechiul logan,daca parbrizul este mai mare.

                              De ce te roade pe tine asa tare intrebarea mea ? Puteai sa raspunzi frumos in thread-ul tau.
                              Pai daca ziceai asa luam ruleta si masuram geamul si iti spuneam asta, la obiect, ca doar nu ma durea mana. In alta ordine de idei poti vedea masina la orice dealer Dacia.

                              Spune dimensiunea la geamul de la vechiul logan si eu ies acum afara si il masor si iti spun si eu.
                              sigpic

                              Comment


                              • Esti un arogant,dar degeaba. Nu pari interesant...
                                Dimensiunea este 1436 latime si 814 inaltime...toate astea se masoara in mm .
                                Hai trage niste egari pe tine si fugi la masurat ! ;)
                                My Ride ! B - 29 - TmT

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google