"Za" New Prestige

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    N-am vazut in fabrica. Clar e mai bun robotu' decat nea' Gigel. Nu stiu ce sa fac. Riscul nu e mare, dar exista acolo o probabilitate... Si cum nu-s cel mai norocos dintre norocosi mi se poate intampla. (Cel putin la telefoane sunt extrem de ghinionist, sper sa nu fiu si la masini )

    Ramane de vazut ce o sa fac. Vb ta, intai sa iau permisu'

    Comment


    • #32
      In fabrica, robotul aplica 3 rinduri de silicon, de o grosime controlata, iar geamul este asezat pe masina si presat cu o anumita forta.

      Nea Gigel aplica doar un rinde de silicon, drept ca pishatul boului, de o grosime inegala, apoi asaza geamul ajutat de ucenicul bibi, il freaca nitel pina se aseaza pe pozitie, apoi il lasa sub propria-i greutate sa se aseze. Asta nu-i bine, ca nu se va etansa perfect niciodata.

      Eu vad un Prestige de culoarea asta cu niste roti cromate mari, de 17 sau 18, suspensie ultra joasa si o capota trasa peste faruri mult, sa arate ca o adevarata "mean machine"

      Simpla, fara alte briz-brizuri, fara bucati de cauciuc atirnate de aripi pe post de aparatoare, fara antenute si aripioare de rechin, fara tone de fibra pe spoilere si praguri.
      _
      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

      sigpic

      Comment


      • #33
        Dupa 3 luni de repaus revin cu stiri.

        Am amanat cu ceva timp examenul desi ma rodea gandul ca ma asteapta masina... In fine l-am dat la sf lui septembrie, luat din prima, 24 sala.

        Masina e cam la fel, i-am pus niste huse ca nu vreau sa ragusesc cand conduc cu prietenii, covoare si cam atat :| Acum s-a dus o sursa de venit si strang mai greu banii. O sa mai pun ceva poze cu masina, dupa ce-o spal ca am cam neglijat-o.

        Off-topic: Ce se intampla cu "Forgot your password" ? Mi-am uitat parola si am incercat la pass. Recovery de n-spe mii de ori si nu am primit niciun mail... Bine ca mi-am amintit-o.

        Numai bine!

        Comment


        • #34
          Eu am stat 4 luni fara sa ii fac ceva major la masina mea. Si eu am luat din prima sala. Cu 23. Dar aici nu e vorba de mine.

          trebuie sa uzi carnetul. Culoarea care o ai pe masina imi place mult. Sa ai grija de tine si de masina. Nu te "ambala" in trafic. Adica sa nu incerci sa te "dai mare" sau alte chestii, ca vezi atatea nenorociri pe strazi.

          nu vreau sa iei in nume de rau ce am spus mai sus. Daca te-ai suparat, imi cer scuze.

          sa stapanesti sanatos carnetul si fara evenimente neplacute.

          noroc!
          sigpic

          Comment


          • #35
            Bogdan_1984, ai perfecta dreptate si aud asta oriunde inafara de grupul de prieteni. Oricum, iti dai seama ca nu arunc 10.000 de euroi in primul sant ...Ca deh sunt mare si tare cu 105 cai . Dintre toti cunoscutii mei eu conduc cel mai prudent si crede-ma ca nu ma poate intarata nimeni sa conduc sportiv cand nu e cazul. Singura influenta e... Pofta de condus!

            Noroc tie si tuturor!

            Comment


            • #36
              Faina mashina...Chiar super
              multi km fara probleme si condu prudent !
              " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

              Comment


              • #37
                Multumesc!


                Imi place la nebunie poza din semnatura ta )

                Comment


                • #38
                  Frumoasa masina!
                  SRF TARGOVISTE

                  Comment


                  • #39
                    Cam tarziu ii spui.
                    sigpic
                    !

                    Comment


                    • #40
                      Frumoasa masina cand ii montezi aparatori de noroi?
                      SRF TARGOVISTE

                      Comment


                      • #41
                        Ma refeream la data de la ultima postare
                        El oricum nu a mai dat nici un semn pe forum.
                        sigpic
                        !

                        Comment


                        • #42
                          O fi in concediu medical!
                          SRF TARGOVISTE

                          Comment

                          Working...
                          X
                          Anulare DPF
                          Politica de Securitate Google