Ph 08 jwe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Asa am patit si eu vara trecuta , si o sa trebuiasca sa le schimb iar(capetele de bara) ca tata a luat nu stiu ce morti de Breckner care deja dau semne de batranete(alta geometrie...). Uite o poza cu un cauciuc "tunat" de mine
    Attached Files
    I changed her oil , she changed my life
    sigpic

    Comment


    • #62
      pai...am facut unghiul la 2 saptamani dupa ce am schimbat capetele de bara...acum m-a u lasat flansele la amortizoare...fac una pica alta)
      @faraonw: am avut eu o combinatie cu baiatul de la care am luat subwooferul si statia...imi pare rau

      Comment


      • #63
        aseara visul meu a cam luat sfarsit...la orele 23:30 un bou a iesit de la omv-ul de la iesire din brasov catre predeal...nu s-a asigurat...eu am venit cam lansat si nu l-am putut evita...tot ce este bine e ca nu am patit nimic nici colegii mei insa masina este pulbere o sa vedeti poze
        Attached Files

        Comment


        • #64
          pfff aiurea situatie..am trecut si eu prin asa ceva si stiu cum este..bine ca nu ai patit tu nimic ca masina se poate repara..
          Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
          Cine este interesat ma poate contacta pe privat
          sigpic

          Comment


          • #65
            Imi pare rau sa vad asa ceva! Bine ca sunteti teferi cu totii!

            Multa sanatate!
            Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

            Comment


            • #66
              multumesc...o sa vad joi cand ma duc la constatare sa vedem ce o sa zica...masina am dus-o la Iatsa Campina...mecanici mi-au spus ca mai mult ca sigur o sa mi-o dea dauna totala...din ce am vazut aseara si azi de dimineata am radiatoarele sparte...compresorul la aerul conditionat cred ca s-a spart si el...o bascula dusa...bara de rigidizare....airbaguri...si cam atat am vazut pt ca nu am deschis capota inca...punctul mort la cutia de viteze e in a 3-a...daca e cineva care i-a dat duna totala la logan din 2005 sa imi spuna si mie ce suma i-a oferit...va rog...ca sa stiu cam ce suma o sa obtin...pt ca in functie de suma o sa o fac sau daca nu imi iau alta

              Comment


              • #67
                dauna totala in 2010 mia dat pe ea vro 135 de mil plus epava..iar masina am reparato cu 75 mil si vopsita integral..
                Attached Files
                Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
                Cine este interesat ma poate contacta pe privat
                sigpic

                Comment


                • #68
                  mama dar i-ai dat-o si tu...da dar daca masina era din 2005 si ti-a dat 135 de mil in 2010...eu trebuie sa ma multumesc cu 70-80 de mil

                  Comment


                  • #69
                    masina mea 2005, preferance, la casco este evaluata cu 2300 euro, a ta ar trebui sa fie putin mai mult. Acum nu stiu daca la rca se face aceeasi evaluare.

                    Comment


                    • #70
                      pai aveam devizu de reparatie era 298 de mil la poliserv..si nu aveam nimic la motor..
                      Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
                      Cine este interesat ma poate contacta pe privat
                      sigpic

                      Comment


                      • #71
                        nu...la mine au plecat si motorul si cutia de viteze

                        Comment


                        • #72
                          roagate putin poate ati da taicatu masina lui

                          Comment


                          • #73
                            Nu ma rog sincer iti spun...momentan vreau sa stau un pic pe bara...sa astept sa vina si mama si sa vedem ce o sa fac...oricum daca e sa-mi dea dauna totala si sa ma duc mai mult cheltuielile am 3 variante de masini pe care sa le iau...pss-ul vecinului cu care tata nu prea este de acord...un ph2 albastru cum l-am avut eu...full option din 2009 dar este dci...sau un 1.6 16 v din 2007...o sa vad joi ce zice constatatorul:d

                            Comment


                            • #74
                              daca nu ai nimic la motor, nu e dauna totala...sa iei un deviz si de la reprezentanta
                              sigpic
                              Experienta in asigurari de peste 5 ani.

                              Comment


                              • #75
                                reptila nu trebuie sa ai motorul busit ca sa iti dea dauna totala..eu nu am avut nici macar radiatorul spart sau deplasat si mia dat dauna totala
                                Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
                                Cine este interesat ma poate contacta pe privat
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google