Ph 08 jwe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Foarte frumos a iesit,sa te bucuri de acum incolo cat mai mult de ea si fara evenimente.

    Comment


    • #92
      mersi Cosmin...oricum nu am cum sa ma bucur foarte mult de ea ca acum am inceput facultatea si doar in weekend vin acasa...si la bucuresti nu o iau pt ca nu vreau sa mi-o sparga sau doamne fereste sa raman fara ea

      Comment


      • #93
        Si eu in fiecare an cand vin la bucuresti vin cu jantele de iarna,ca mie frica sa vin cu cele de vara,verisoara mea mi-a zis ca se fura in draci in bucuresti.

        Comment


        • #94
          tocmai...si eu stau in obor acu

          Comment


          • #95
            Arata bine dupa reparatie
            http://www.loganclub.ro/forum/loganu..._4-t46535.html

            Comment


            • #96
              mersi TVM. imi poate raspunde si mie cineva la intrebarile de la postul #93??

              Comment


              • #97
                Becul de la motor zici ? Check Engine?! Daca asta-i, inseamna ca ai probleme cu sonda lamda trebuie schimbata. Gasesti la baieti aici pe forum.
                My turbo lag, give your MPI, a chance

                Comment


                • #98
                  a iesit bine dupa reparatie,sticlele la far de unde le ai cumparat?asteptam poze acum si cu arcurile montate

                  Comment


                  • #99
                    Eu zic sa te cam feresti de curelele din targ , pentru 200 de lei nu cred ca ai vrea sa schimbi motorul.
                    A iesit foarte bine masina , sper sa nu mai ai partea de incidente d-astea.
                    I changed her oil , she changed my life
                    sigpic

                    Comment


                    • bun...si cam ce pret are sonda lamda?...de curiozitate...sambata de dimineata o sa ma duc sa ii schimb arcurile si eventual sonda lamda

                      Comment


                      • baga niste benzina daia 101 si forja..si dupa te apuci sa schimbi daca e cazu..posibil sa fie catalizatoru..asa face la mine
                        Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
                        Cine este interesat ma poate contacta pe privat
                        sigpic

                        Comment


                        • Ai facut si tu o diagnoza, sa vezi ce ai pe acolo?
                          sigpic

                          Comment


                          • dap...diagnoza a fost facuta la service inainte sa o iau...acu nu pt ca in sinaia nu are nimeni pt logan...sa vad weekendu viitor ce pot face pt ca weekedu asta a fost prea ocupat...am reusit sa schimb cureaua de la alternator(de ce s-a rupt cealalta?pt ca mecanicii de la iatsa sunt niste prosti...nu au montat calumea cureau), am schimbat filtru de aer, bujiile, am pus folie spate si am pus arcurile sport
                            Attached Files

                            Comment


                            • Eh, frumoasa. Cum ti se pare cu Eibach comparativ cu cele stoc? ) Bucsile le-ai repozitionat ?
                              PS> Aranjeaza toba aia pentru ca o sa iti transmita vibratiile motorului prin caroserie.
                              Last edited by andrei_mircea; 7 October 2013, 00:19.
                              My turbo lag, give your MPI, a chance

                              Comment


                              • mersi...arcurile sunt super...un pic mai rigida masina...da am repozitionat bucsile...nu am ce sa fac la toba...asa am pozitionat-o eu...si nu transmite vibratiile prin caroserie

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google