Ph 08 jwe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Parerea mea asa cum ai scris si tu mai sus , jantele albe cu perla mov. Culoarea masinii oricum are o tenta mica spre mov;)

    Superba masinuta, imi place tare mult cum ti-ai aranjat-o. De ce nu ti ai luat de prima data H&R ? Aceeasi tampenie am facut si eu si acum plang dupa H&R
    Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

    Comment


    • multumesc de apreciere....nu prea am avut bani...si arcurile astea erau singura varianta la banii care ii aveam in aceea perioada...eu sincer sunt multumit de ele...si nu le schimb momentan...in legatura cu jantele...voiam sa vad si alte culori care s-ar potrivi

      Comment


      • S-a cam pus praful pe aici...asa ca azi de ziua mea il sterg putin...in weekendul care a trecut tatal meu si 2 prieteni buni mi-au vopsit jantele albe cu perla albastra....vreau sa va spunca sunt bestiale...sper sa va placa si voua...intre timp am mai facut cateva modificari dar nu am avut timp sa mai postez...am achizitionat 3 leduri cree de 5 w, 2 pt semnalizari si unu pt marsarier...am schimbat boxele cu unele magnat de 16,5 cu inele mdf adaptoare...am cumparat un set de covorase tip tavita...si am schimbat tapiteria cu una de ph2 negru cu crem...si am intampinat si unele probleme....respectiv am comandat de la cosmin_uau tapiteria...toate bune si frumoase pana cand am descoperit ca lipseste o tapiterie pt o tetiera...am vb cu el si de aproape 2 luni astept sa mi-o trimita dar se face ca a uitat...si mi-am schimbat numerele...o sa las acu niste poze cu exteriorul si in weekend o sa pun poze cu interiorul ;)
        Attached Files

        Comment


        • La multi ani ! Sa invarti sanatos jantele , sunt frumoase

          Comment


          • mersi emilemy ;)

            Comment


            • Frumos LOGANUL,si sa nu mai ai parte de incidente;)

              Comment


              • In primul rand, la multi ani! In al doilea rand, sa invarti sanatos jantele, au iesit super frumos. Bafta in continuare.

                Comment


                • multumesc baieti de aprecieri ;)

                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google