B 81 W B M

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cum se simte acum ce diferenta e? la ce? ... spatele pare tot cam sus as vrea sa imi pun si eu dar decat pe spate sa o aduc la acelasi nivel cu fata ....cat au costat si de unde leai luat? ...arata bine masina bravo tine-o tot asa.

    Comment


    • Felicitari si sunt bucuros ca te-am convins sa faci pasul cu arcurile...si ca te-am ajutat a fost o placere ..sa le stapanesti sanatos.

      Trebuia sa pui poze cu roata si distantierul .

      Comment


      • Multumesc Cosmine,totul e din "vina" ta,dar chiar nu imi pare rau deloc...
        Arcurile sunt weitec (499 lei) si au coborat masina 3-3,5 cm.Eu sunt f multumit pt ca nu m-i s-a parut f rigida si chiar e o senzatie placuta,nu mai are efectul acela de balans in curbe,la plecare si o simti mult mai stabila... daca o vroiam mai joasa imi luam h&r dar pt nevoile mele e de ajuns...Per ansamblu sunt multumit si chiar recomand acest lucru...

        Comment


        • Am vazut ca ai scos siglele dupa portbagaj si observ niste chestii de plastic in gaurile alea, poti sa imi explici si mie cum le-ai scos si ce sunt alea negre din gauri?mc

          Comment


          • Pai chestiile acelea de plastic din gauri le ai si tu,ele vin intre piciorusele siglei si gaurile din portbagaj.Eu doar le@am acoperit cu un pic de silicon negru...

            Comment


            • imi place masina ta,e facuta cu bun gust,sa ai grija de ea...te salut

              Comment


              • Originally posted by marius_b81wbm View Post
                Pai chestiile acelea de plastic din gauri le ai si tu,ele vin intre piciorusele siglei si gaurile din portbagaj.Eu doar le@am acoperit cu un pic de silicon negru...
                poti sa imi explici si mie mai in detaliu...

                Comment


                • Bine ca ti-ai pus arcuri sport si eu am H&R...e foarte bine, nu-i asa
                  ...numai bine
                  sigpic
                  Maică, ce mafioți de treabă !!!

                  Comment


                  • salut.da foarte bine cu arcuri sport,bafta la modificari in continuare(oricum arata bine)
                    sigpic

                    Comment


                    • Felicitari pentru noua achizitie, o sa vezi ca se mai lasa arcurile dupa vreo cateva mii de km, numa sa ai grija la gume dpdv al aderentei si la curbe in loc sa nu dai de denivelari ca o sa sara de cur!
                      Galbene? Ale mele sunt verzi
                      MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                      Comment


                      • Frumos loganul low!

                        Comment


                        • bravo, in sfarsit i-ai scos tocurile masinii

                          Comment


                          • Vad ca am primit numai laude dupa operatia de schimbare a arcurilor si acest lucru nu poate decat sa ma bucure...Oricum va multumesc la toti si toate pt cuvintele frumoase...

                            Comment


                            • super frumoasa masina! si eu astept acum sa iau salariul si sa-mi achizitionez o toba sport b-force si sa ii fac o resoftare! in 2 luni sper sa ii iau si eu jante si sa ii pun arcuri!!
                              sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/newthread.php?do=newthread&f=6

                              Comment


                              • daca tot a venit primavara am zis ca e momentul sa schimbam rotile...
                                mici imbunatatiri pana acum;oglinzi mcv,autocolant stalpi,vopsit butucii de pe spate,2 distantiere de 20mm(doar pe spate deocamdata),o spalare meritata...si niste poze...
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google