Loganul Meu 1.6

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Loganul Meu 1.6

    In sfarsit imi pun si eu loganu la my ride.Este un 1.6 MPI 90 CP din 2005(Ambition) 76.000 km si pana in ziua de azi i-am facut mici modificari:
    -semnalizare one-touch(Cristi Streulea)
    -deschidere portbagaj din cheie
    -senzori parcare
    -aprindere avarii in marcharier
    -ceasuri albe
    -cotiera AutoSpeed
    -colantare consola
    -huse scaune,volan,schimbator si frana de mana.
    Planuri de viitor:
    -Jante aliaj
    -Faruri si stopuri tuning
    -Colantare capota motor,portbagaj si plafon.
    -chip
    Astept pareri.
    Attached Files
    Last edited by adygl2010; 17 March 2013, 09:27.

  • #2
    Ai ceva produse pe masina de la firmele de pe stickerele alea de pe usi ?
    Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

    Comment


    • #3
      In primul rand, bun venit printre noi. In al doilea rand, permite-mi sa-ti dau un sfat, da stikerele acelea de pe usi jos ca strica aspectul masinii. Este doar un sfat, daca tie iti plac lasele asa, gusturile nu se discuta. Spor la modificari!

      Comment


      • #4
        Spor la modificari..totusi sustin jos stickerele.. Inainte de sticker punem brembo pe masina apoi H&r apoi Toyo ) si la urma punem stickerele... Glumeam doar ca sunt inestetice.. Spor!!

        Comment


        • #5
          Da jos stickerele cu sponsori de pe usi si la interior arata mai bine o maciulie de Prestige decat cromul ala... Esti multumit de player?
          I changed her oil , she changed my life
          sigpic

          Comment


          • #6
            Sal, pe langa ce au spus colegii, io personal as mai pune o folie, si niste capace la boxe, un stripping pe stalpi.
            Tinc fest !!

            Comment


            • #7
              da jos stikerele ,sunt penibile...in rest e ok,decenta masina.dar nu vad colantarea pe capota,plafon si portbagaj?!
              AdY_JmL_2015

              Comment


              • #8
                Frumoasa culoarea ,asa o am si eu, pune folie pe ea sa vezi ce bine va arata.

                Comment


                • #9
                  Mersi pentru sfaturi,cred ca in viitor le dau jos.
                  Apropo stie cnv cum as putea sa fixez acele prinderi de covorase de la Dacia de mocheta originala care nu e gaurita si nu are acele prinderi din fabrica.
                  icstrem_no1 folia urmeaza sa o pun.Incerc sa maschez acele lovituri de grindina.
                  Are cnv o toba sport care nu e chiar atat de galagioasa (gen carub sau remus)
                  sau vreun filtru sport?Vreau sunet sport!!!

                  Teo21din da sunt multumit de player,recomand achizitionarea modelului e chiar bun.

                  am capacele originale la boxe,dar am scos sa se vada marca.
                  Last edited by adygl2010; 17 March 2013, 20:28. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • #10
                    iti dau eu un sfat,lipeste pe presuri scai si ele se va prinde de mocheta si nu o sa mai miste,asa mi-am pus eu si sunt foarte multumit.

                    Comment


                    • #11
                      ti-as recomanda sa dai jos cromul acela de pe manere si sa vopsesti manerele in culoarea masini in rest arata bine bafta in continuare
                      http://www.loganclub.ro/forum/loganu..._4-t46535.html

                      Comment


                      • #12
                        Arata bine,bravo,cand mai faci poze,te rog sa le pui drepte,ma doiar gatu`
                        http://www.loganclub.ro/forum/album.php?albumid=910

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by cosmin83 View Post
                          iti dau eu un sfat,lipeste pe presuri scai si ele se va prinde de mocheta si nu o sa mai miste,asa mi-am pus eu si sunt foarte multumit.
                          thx cosmin.in sfarsit sta fix

                          Originally posted by danielriz View Post
                          Arata bine,bravo,cand mai faci poze,te rog sa le pui drepte,ma doiar gatu`
                          eu le-am pus drepte,site-ul le-a incarcat prost.
                          Last edited by adygl2010; 18 March 2013, 22:56. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment

                          Working...
                          X
                          Anulare DPF
                          Politica de Securitate Google