Golanul Meu 1.5 DCi :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Cel cu USB, de care vorbesti, Este instalat si pe PH2, Duster. Tu avand model inferior ca fabricatie nu o sa poti folosi acel microfon, defapt radio cd-ul este un car kit Bluewtooth, si eu m-am interesat si multi au zis ca nu merge, si asa este, difera foarte mult mufele, si UCH-ul. Eu ma gandeam sa imi iau unul si sa pot sa folosesc mufa AUX, Usb-ul si sa mearga ca radio. Atat!
    My turbo lag, give your MPI, a chance

    Comment


    • #78
      Punte spate, stalp stanga, prag stanga, lonjeron stanga, pavilion deformat, airbag-uri sarite, usile de pe stanga nu se mai inchid.. de toate...

      se vand - panouri ph2 laureate , linie audio magnat 2 boxe 2x70w , 2x45w , 2x5w twetere , tapiterie black line, scaune incalzite, suport ochelari, 2 plafoniere cu 3 module pe led.. maciulie schimbator din piele, interiorul negru stalpi, pavilion, etc , cd-player pionner 1400 , leduri , etc .. si depinde ce se mai poate salva..

      Masina se poate vinde cu pretul de 1500 euro fix ..

      Comment


      • #79
        Imi pare rau pentru eveniment, ce s-a intamplat cum a intrat in tine ?
        sigpic

        Comment


        • #80
          A incercat sa evite pe cineva care nu i-a dat prioritate a dat intr-o bordura si apoi a ricosat in mine.. aveam in jur de 70 km/h .. el mai mult de 100 km/h .. eram pe un drum national.

          Comment


          • #81
            Pacat de eveniment,dar ceva banuti iti da asugurarea lui?

            Comment


            • #82
              Este la Euroins .. ce sa mai zic .. depinde la cat mi-o calculeaza si ce imi mai iau pe masina .. oricum o sa incerc sa imi dea cat mai repede banii (as avea niste solutii) sau recarosarea masinii.

              Comment


              • #83
                Frate nu pot sa cred cat ghinion ai, deci nu pot sa cred. Imi pare foarte rau de evenimentul petrecut, bine ca nu ai patit tu nimic.
                sigpic

                Comment


                • #84
                  Imi pare rau pentru ce s-a intamplat! Bine ca sunteti voi in regula
                  Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                  Comment


                  • #85
                    imi pare rau pentru eveniment.... chiar eram curios sa vad ce vei face la loganel... mi-a placut si culoarea care ai vopsit-o si doar in 3 zile(parca) ti se s-au spulberat toate planurile chiar imi pare rau.... sper sa treci cu bine peste acest eveniment

                    Comment


                    • #86
                      Originally posted by rudy_grf View Post
                      Frate nu pot sa cred cat ghinion ai, deci nu pot sa cred. Imi pare foarte rau de evenimentul petrecut, bine ca nu ai patit tu nimic.
                      Sunt ok, ma cam doare spatele si capul ..dar sunt bine.

                      Originally posted by Christnacht View Post
                      Imi pare rau pentru ce s-a intamplat! Bine ca sunteti voi in regula
                      Da suntem ok..

                      Originally posted by GL 64 ALY View Post
                      imi pare rau pentru eveniment.... chiar eram curios sa vad ce vei face la loganel... mi-a placut si culoarea care ai vopsit-o si doar in 3 zile(parca) ti se s-au spulberat toate planurile chiar imi pare rau.... sper sa treci cu bine peste acest eveniment
                      Incerc sa depasesc momentul acesta.. s-a cam dus totul..

                      Apropo... masina mea a fost evaluata la 8600 ron (1900 euro) ... o sa ii dau in judecata!
                      Last edited by danezu09; 26 April 2013, 14:40. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • #87
                        Pai cum ,numai atat?
                        sigpic

                        Comment


                        • #88
                          Originally posted by rudy_grf View Post
                          Pai cum ,numai atat?
                          Da numai atat.. asa am zis si eu.. pai ce este vreo coaja de masina, o fi vreun 1.4 , nu atac pe nimeni, dar totusi are cam de toate si an ok si taxa achitata, macar 120 de milioane..

                          Comment


                          • #89
                            Astazi am fost la Hyundai Pitesti, ca sa vorbesc cu Directorul de la Service.. i-am explicat situatia, i-am aratat poze cu masina, in principiu mi-a spus ca masina se poate repara dar costa mai mult de 8600 ron .. Daca o sa fie declarata dauna, astept raspunsul de la Bucuresti ca au trimis dosarul acolo, cei de la Hyundai mi-au facut un calcul scurt la masina, tinand cont ca noua a costat 33000 ron , scazut cu nr de ani si deprecierea la fiecare an masina mea a fost evaluata de Hyundai intre 12500 ron - 16500 ron . Acum dupa spusele lor suna bine daca as lua macar 12500 ron + epava , as ajunge undeva la 4000 euro. Ramane de vazut, o sa inaintez dupa Paste si o cerere la CSA ca sa se miste mai repede Euroins-ul si reconstatarea o sa o fac la reprezentanta Hyundai pana la ultimul surub ca sa le dovedesc ca reparatia costa mult mai mult. Le-am dat solutia de recarosare, daca vor asta.. pastrez masina, daca nu, cer dauna totala cu suma de cel putin 12500 ron . O sa va tin la curent.. dupa cum am mentionat dupa masina nu sa vandut nimic (posibil linia audio, panouri ph2 - am altele stock, sistem de incalzire scaune, tapiterie plafon, stalpi, etc) si nu se va vinde , exceptie tipsul care deja s-a dat "suvenir" unui prieten .

                            Comment

                            Working...
                            X
                            Anulare DPF
                            Politica de Securitate Google