Bv 77 Rub

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bv 77 Rub

    Asta e loganelul meu...Sper in viitorul foarte apropiat niste jante si posibil o remapare.
    Attached Files

  • #2
    Da...Frumoasa masina...Dar pretentioasa culoare...Sa o stapanesti sanatos...
    Ar mai merge sa pui folie (originala ) pe stalpii dintre geamuri...
    sigpic

    Comment


    • #3
      Mersi mult.Referitor la culoare e obligatoriu sa fie alba pentru ca eu fac taxi si in brasov asta e culoarea care trebuie sa o aiba taxiurile

      Comment


      • #4
        Sa o stapanesti sanatos.
        Eu unul sunt mort dupa cum arata.
        Ar trebui sa vopsesti si celelalte elemente ale caroseriei in alb (oglinzi, manere, bandourile laterale).

        Comment


        • #5
          Mersi cezar.Inca nu m-am gandit sa le vopsesc dar e o idee buna.Cel mai mandru pana acum sunt de xenoane.

          Comment


          • #6
            Si...E cam veche masinuta...E din 2005 si are 145.000 km,dar am facut tot posibilul sa o intretin si sa arate bine

            Comment


            • #7
              Se poarta albul anul asta...Frumoasa masina cu barile alb complet.Oglinzile negre au ramas pentru contrast?
              Nu s-a luat garda de tine inca pentru stopurile negre?S-a tot discutat pe forum de stopurile negre si ..Concluzia e ca nu prea ai siguranta ,sa nu te pocneasca vreunul, chiar daca vei spune ca se vede bine ziua. E periculos.
              In rest, spor la treaba

              Comment


              • #8
                Ai ceva km, da-mi si mie un pm, si spune-mi cum se comporta masina dupa acesti km, ce probleme ti-a facut si ce piese ai schimbat. Sau poti posta si aici.
                PS1: terminatia tobei, strica treaba. Schimb-o cu una de inox care sa umple tot arcul de cerc al barii spate.
                PS2: parerea mea este ca sigla dacia trebuia sa o lasi, nu sa o vopsesti, caci asa are un aer kitchos.
                Last edited by Cezar; 18 July 2008, 13:45.

                Comment


                • #9
                  Sa o stapanesti sanatos!
                  Are xenon sau mi se pare mie? Acum ar arata bine cu niste oglinzi de Prestige, vopsite in alb.
                  Cel mai nou proiect auto din România!
                  Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                  Comment


                  • #10
                    Da i-am pus instalatie bixenon pe faruri si i-am pus si pe proiectoare
                    cezar:pana la 100.000 nu am schimbat nimic in afara de filtre si ulei.De atunci pana acum am schimbat 2 rulmenti(ambii pe stanga),bucsile bieletele si capetele de bara o singura data.Dar intradevar am grija,ocolesc gropi...Etc

                    Comment


                    • #11
                      Referitor la stopurile negre inca nu s-a luat nimeni de mine,si nici nu le schimb pana nu am probleme...Deh...Romanul...

                      Comment


                      • #12
                        Frumoasa masina,am vazut-o prin brasov.Imi spui duminica la intalnire cat te-a dus xenonul sau posteaza aici daca nu vii.

                        poze cu interiorul te rog
                        sigpic........restul e NoSpeedLimit

                        Comment


                        • #13
                          Frumoasa masina Bafta !!!!!!!!!!!!!!


                          Comment


                          • #14
                            Arata bine masina.Tu ai facut cu ea 145000?O gramada de km.Succes in continuare!
                            Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                            Comment


                            • #15
                              Da o sa vin duminica la intalnire si mai vorbim acolo

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google