Roscatica

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Roscatica

    Salut! Am decis sa imi prezint si eu masina . E un Preference din 2007, cu aproximativ 75000 de km la bord. E masina de familie,asa ca nu are cine stie ce "nebunii". Cu ajutorul multor colegi de forum ,a primit, in timp:
    Proiectoare de ceata
    Oglinzi Prestige,in culoarea caroseriei,cu incalzire si reglaj electric
    Cotiera originala
    Modificare lumini Bord, consola si iluminare pedalier
    Mp3 player Pioneer deh 4300 (merge OK)
    Aeratoare de Lodgy
    Butoane pt consola de LA noul Logan
    A doua plafoniera cu 3 becuri
    Tapiterie Prestige 2011
    2 tweetere in locasurile ramase libere de LA reglajul manual al oglinzilor vechi
    Stopuri tuning fumurii
    Ornament esapament din inox (de origine)
    Stropitoare de parbriz de Lodgy
    Senzori de parcare
    Sunt " in progress" pragurile de origine (trebuie vopsite) si grila sport ( dupa sarbatori)
    Astept opinii si sugestii. Multumesc! Paste fericit tuturor!
    Attached Files

  • #2
    Foarte frumoasa masina si modificarile de asemenea. S-o stapanesti sanatos.

    Comment


    • #3
      Multumesc frumos!

      Comment


      • #4
        Masina arata bine si se vede ca este intretinuta. Multi km fara evenimente alaturi de roscatica.
        Cam ce ai in cap cu ea ?
        Cand vrei sa faci un bine gandestete de 2 ori!

        Comment


        • #5
          Salut, masina banui ca este 2005, ca an de fabricatie?
          Spune-mi, cand ai montat a doua plafoniera..cam la ce distanta fata de unu dintre braduletii aia care tin mocheta plafonului, si acolo dupa ce ai decupat pe forma plafonierei ai bagat ceva pe post de distantier, sau a intrat la fix plafoniera? Ca la mine de exemplu a trebuit sa folosesc niste bucati de polistiren, pe post de distantier.
          My turbo lag, give your MPI, a chance

          Comment


          • #6
            Felicitari , masina arata chiar foarte bine si i-ai facut si cate ceva Paste Fericit si mult succes pe viitor !!!!!!

            Comment


            • #7
              Multumesc tuturor! Masina e din 2007. Asa cum scriam,va primi grila sport de origine si praguri. Poate si folie.Apoi,revizia anuala.
              andrei_mircea, sunt 23 de cm,am luat de pe forum "plafoniera cu tablita inclusa",tablita,in fapt de plastic,a fost prinsa cu silicon pe interiorul capitonajului,apoi s-a prins de ea plafoniera.

              Comment


              • #8
                Frumuasa rosiatica ta, imi place ca e ingrijita si nu foatre incarcata ! ! ! Spor la modificari si un paste fericit ! ! !
                sigpic
                The MVP

                Comment


                • #9
                  Multumesc.Am vazut si eu MVP,asa ca ma simt onorat! Paste fericit!

                  Comment


                  • #10
                    Arata chiar foarte bine masinuta ta. Felicitari pentru cum o intretii.
                    Niste leduri in plafoniere cred ca ar fi folositoare; lumina mai multa si plus ca nu incarci atat de mult uch-ul pe iesirea de plafoniera.
                    Bafta si sporuri maxime.
                    sigpic
                    This is My Ride!
                    !Visit and enjoy!

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google