Logan CT 82 PWR [Castigator campionat "Cel Mai Tare Exterior Level 1"]-2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Cristi_Xp
    la arcurile din spate,puteai sa mai tai linistit 1-2 spire,eibachul nu coboara chiar asa mult,eu am mai taiat o spira,daca era vara,cred ca mai taiam una
    a-ti repozitionat bucsele? odata cu repozitionarea lor, masina se mai lasa 10mm

    Comment


    • merci mult baieti pentru aprecieri si sa imi zici daca i-ar sta bine cu aceste stopuri fata de alea stock?
      Attached Files

      Comment


      • da.....i-ar sta super ;)
        In tara momentan.

        Comment


        • Originally posted by SUPERCAR
          merci mult baieti pentru aprecieri si sa imi zici daca i-ar sta bine cu aceste stopuri fata de alea stock?
          pai normat ca e mai misto...nu e stok si asta e deajuns
          sigpic
          astra h 1,7 cdTI

          Comment


          • Originally posted by stiancu
            a-ti repozitionat bucsele? odata cu repozitionarea lor, masina se mai lasa 10mm
            tu ai H&R arcuri iti coboara destul,eibachul nu coboara spatele chiar asa mult
            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

            Comment


            • Noile achizitii pe anul 2008
              Attached Files

              Comment


              • foarte tare ce sa mai vorbim...o sa arate super...abia astept sa le vad montate...cand le pui pe masina??? triplele nu au geam...ca parca nu e ???
                0.9 tce SL plus

                Comment


                • si eu abia astept sa le vad cum vin pe masina,stopurile sunt cu geam clar ca si farurile.
                  o sa le montez cat de curand,adica dupa ce mai trece frigul asta ca e un ger de iti ingheata mainile pe masina,si pana atunci o sa cumpar si un kit Xenon pentru faza scurta ca sa iasa o treaba buna,mai ales ca eu merg cu faza scurta tot timpul seara si o sa se vada super misto cu xenoanele puse(plus ca se vede si mai bine cu ele fata de becul stock cu care vin farurile astea)

                  Comment


                  • super tare SUPECAR .....abia astept sa le vad
                    sigpic

                    Comment


                    • Ce bine arata, sa ai noroc de ele

                      PS: vreau si eu (nu plang)
                      ...de doi lei :p

                      Comment


                      • Originally posted by SUPERCAR View Post
                        Noile achizitii pe anul 2008
                        la ce pret ?
                        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                        Comment


                        • 1320 ron totalul ,mai exact stopurile 550 ron si farurile 770

                          Comment


                          • La xenoane pune si tu bi-xenon nu numai pe scurta... Dar cum se impaca acum cu farurile noi? Banuiesc ca nu ar fi nici o problema...

                            Comment


                            • Frumos!!! sa le stapnesti sanatos si asteptam poze cu ele montate pe masina
                              Dantes la farurile astea nu merge pus bixenon ca faza scurta este separata de cea lunga si au alt tip de bec nu mai e H4
                              Captain of the black pearl

                              Comment


                              • Aha..aveam o banuiala dar nu eram sigur...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google