Logan CT 82 PWR [Castigator campionat "Cel Mai Tare Exterior Level 1"]-2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Super SUPERCAR

    Comment


    • Inca o poza cu becurile de pozitie(cerculetele) si proiectoarele pe xenon
      Attached Files

      Comment


      • Felicitari supercar ai urcat repede in tuning si ma bucur ,sa ai parte de ele cat mai mult si de stopuri ca nu le stiam .bravo si inca o data felicitari .
        "cromul este placerea mea"
        "cui nu-i place , valea"

        Comment


        • si mie sincer imi palce super mult cum pica mai ales la proiectoare doamne ce mistoa arata

          sigpic

          Comment


          • Originally posted by SUPERCAR View Post
            Am montat si xenoanele si sunt super
            Bravo Cosmine! A iesit suuper!
            In tara momentan.

            Comment


            • Originally posted by SUPERCAR View Post
              Am montat si xenoanele si sunt super
              Cosmin,pana la urma le-ai montat pe faza lunga si proiectoare ?
              LOGAN--> <--TOYOTA

              Comment


              • bravo dom`le....finut si bun gust..felicitari...

                Comment


                • merci mult de tot
                  Originally posted by dan.gutu View Post
                  Cosmin,pana la urma le-ai montat pe faza lunga si proiectoare ?
                  din greseala,initial credeam ca alea cu lupa sunt faza lunga si am zis sa nu le pun si de fapt alea cu lupa vad ca sunt faza scurta(si sincer sa fiu parca arunca lumina la distanta mai mare fata de faza lunga care e pe xenon).
                  Idee e ca trebuie acum neaparat sa mai iau un kit xenon si pentru faza scurta ca sa se vada misto si ala si sa fie lumina mai alba.

                  Comment


                  • le arzi ma pe alea de pe lunga ,sau abtine-te sa dai blitzuri...
                    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                    Comment


                    • Originally posted by Cristi_Xp View Post
                      le arzi ma pe alea de pe lunga ,sau abtine-te sa dai blitzuri...
                      nu le arde sigur, merg pe faza lunga.............pe faza lunga tot H1 merge
                      http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                      Comment


                      • le arde ma cand da blituri ...ca nu apuca sa se incarce bine ...cand dai blit
                        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                        Comment


                        • Originally posted by Cristi_Xp View Post
                          le arde ma cand da blituri ...ca nu apuca sa se incarce bine ...cand dai blit
                          Nu le arde ''ma''
                          http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                          Comment


                          • de ce esti asa sigur?intreaba si pe altii ca au patit la fel...
                            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                            Comment


                            • Originally posted by Cristi_Xp View Post
                              de ce esti asa sigur?intreaba si pe altii ca au patit la fel...
                              sunt foarte sigur........crede-ma
                              http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                              Comment


                              • supercar ai id`u meu pe pm...vreau niste detalii legate de anumite chestii..daca se poate si vrei

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google