Logan CT 82 PWR [Castigator campionat "Cel Mai Tare Exterior Level 1"]-2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Azi mi-a venit si instalatia xenon pe faza lunga ea fiind a 3-a pe masina cu tot cu cele de la proiectoare,si cu asta am termin cu luminile
    PS.este pe 50W si 6000k
    Attached Files
    Last edited by SUPERCAR; 29 February 2008, 16:07.

    Comment


    • ooo bun sa vedem rezultatul bafta multa in continuare
      sigpicyahoo messanger :goody7ronaldo

      Comment


      • Super tare treaba cu ledurile poate ma ajuta si pe mine Costin sau face si mie si platesc
        LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
        Enter the Matrix

        Comment


        • Supercar foarte frumos dar daca as avea faruri din astea care imi plac dar deocamdata sint lipsa finante, as incerca sa le fac sa se arinda toate 4 becuri pe faza lunga, cum era la vechia dacie berlina.

          Comment


          • Cica e destul o dioda...Sper sa imi fac eu asa...Da tre sa ma dau bine pe langa cineva care se pricepe
            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

            Comment


            • Supercare, ai facut frumoasa tare masinutza ta. Sa ai noroc de ea. Chiar imi place cum e!

              Comment


              • Foarte faina masina;)

                Ce so intamplat cu Logan-ul de la stickeru din fata???
                ...de doi lei :p

                Comment


                • Originally posted by SUPERCAR View Post
                  Cateva poze noi cu my car
                  Pune un eleron dela de la DACIA cum am si eu si o sa ai un ''SUPERCAR''.Arata belea masina, sa ai grija de ea.Apropo la ce am discutat ieri,ai dreptate becurile proiectoare sunt 8000k iar cele de la faruri 6000 sau 6500k.
                  LOGAN--> <--TOYOTA

                  Comment


                  • Hmm...Urata fara LOGAN la parasolar )
                    Arata fain,muta xenoanele pe scurta...
                    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                    Comment


                    • Arata super.....Mai bestial o sa fie cu folie
                      sigpic

                      Comment


                      • Frumoasa masina mai ales daca mai pui si folie o sa arate bestial
                        sigpicyahoo messanger :goody7ronaldo

                        Comment


                        • Originally posted by PAULIC View Post
                          Supercar foarte frumos dar daca as avea faruri din astea care imi plac dar deocamdata sint lipsa finante, as incerca sa le fac sa se arinda toate 4 becuri pe faza lunga, cum era la vechia dacie berlina.
                          exista pe piata Dual Bi Xenon adica exact cum vrei tu Faza scurtă şi faza lungă simultan dar costa 1149 ron +TVA aici
                          Last edited by Cristi_Xp; 4 March 2008, 03:29.

                          Comment


                          • Se poate face cu diode sau cu relee,dar cu diode este mai simplu.
                            LOGAN--> <--TOYOTA

                            Comment


                            • Originally posted by dan.gutu View Post
                              Pune un eleron dela de la DACIA cum am si eu si o sa ai un ''SUPERCAR''.Arata belea masina, sa ai grija de ea.
                              sa stii ca m-am gandit si la asta,si am in plan un eleron de la zender si l-am ales pe asta ca e putin mai finut fata de asta de la dacia.
                              problema e daca il gasesc pe piata.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google