sunt mandru cu golanul meu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cam cat e o plinta de parchet cu tot cu chestile alea de prindere ?
    sigpicFGA-ul meu ... http://www.loganclub.ro/forum/tr_93_...9.html?t=25709

    Comment


    • am dat 8 lei pe plinta si 13 lei pe 2 seturi de prinderi. scump, nu?
      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

      Comment


      • Salut.

        Ai avut probleme cu organul vreodata din cauza jantelot de pe scenic?

        Comment


        • da, pot sa zic ca am avut. am vrut sa iau cauciucuri de iarna pentru ele si am avut scandal cu taicamiu. cam atat
          daca nu iesi in evidenta si nu faci prostii, nu se ia nici garda de tine
          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

          Comment


          • Sa stii ca ai dreptate, daca nu iesi in evidenta, nu ai probleme. La fel am patiti si eu. Am luat cauciucuri de iarna si a aflat mama Nu mai pot dormi de 2 zile, tot am cosmaruri dupa cearta aia

            Comment


            • eu n-am avut probleme sa iau cauciucuri de iarna pentru jantele stoc de tabla. problema a aparut ca am vrut sa iau pentru jantele de 16"
              am 4 noi pe jantele de tabla, bf goodrich ceva
              Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

              Comment


              • e ok ...nu e scumpa ;)
                sigpicFGA-ul meu ... http://www.loganclub.ro/forum/tr_93_...9.html?t=25709

                Comment


                • bravo tata streu,tine-o tot asa,cu tutorialele ca numa bine avem de unde invata.....

                  Comment


                  • dar el nu posteaza aici, de parca nu ar face pe masina lui, nu pentru noi, care stim, ci pentru alti care ne citesc, sa vada lumea cate a facut, deci eu zic sa faci o lista cu ce ai adaugata la masina de la ultima postare
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by nicu_rcn View Post
                      dar el nu posteaza aici, de parca nu ar face pe masina lui, nu pentru noi, care stim, ci pentru alti care ne citesc, sa vada lumea cate a facut, deci eu zic sa faci o lista cu ce ai adaugata la masina de la ultima postare
                      Uite aici nicu :

                      1. modificat display negativ
                      2. montat Daytime Running Lights (DRL)
                      3. schimbat culoarea la ceasuri
                      4. montat sprituitoare "perdea" de Citroen C4
                      5. montat semnalizare one touch
                      6.activare martor usi deschise
                      sigpic

                      Comment


                      • de ce la tine apar idei noi si la noi nu?
                        sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                        Comment


                        • ia ui cum au ei grija de mine )
                          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                          Comment


                          • In orice caz a fost o gluma.te urmaresc cu multa placere si de asemenea am multe de invatat de la tine.
                            sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                            Comment


                            • salut,

                              cu ce ai prins/lipit baghetele cu leduri din portbagaj?

                              ms

                              Comment


                              • cele de pe capota in suruburi pe mocheta existenta iar cel din "fundul" portbagajului cu burete biadeziv
                                Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google