sunt mandru cu golanul meu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Am citit si io discuta de pe celalalt forum... Stiu ca aia de la emisiunea AUTOMOBILE (de pe national tv) au aparatura din aia meseriasa pt calcul 0-100km/h (si nu numai), au testat acum de curand 1,5 dci de 85cp si datele erau asemanatoare cu cele furnizate de producator. Ar fi interesant sa trimitem un e-mail emisiunii si sa meraga cineva cu un locan cipuit sa vedem si noi rezultatele reale

    PS: tare ala care a zis ca toate masinile au eroare la vitezometru da la logan ii mai mare
    ...de doi lei :p

    Comment


    • #92
      sint perfect constient ca am eronata viteza afisata pe bord, in primul rind nu am rotile stock si in al doilea rind conteaza si daca acele cauciucuri sint sau nu uzate. cele uzate nu mai au aceasi inaltime ca cele noi. deci niciodata nu v-a fi viteza exacta.
      interesant e ca nu am promovat "uite ce timp de timp am scos", eu am vrut sa evidentiez diferenta de la un calculator stock la un calculator chipuit, e chiar asa de neinteles pentru unii? )
      ps: multam pentru suport baieti
      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

      Comment


      • #93
        eu fac parte din asa zisa comunitate ******* si din pacate multi de acolo gandesc asa... si sincer incepe sa-mi fie rusine cu stikerele *******

        sigpic

        Comment


        • #94
          o vizita pe la sag impreuna cu mareom si ghita de la W.R.C.
          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

          Comment


          • #95
            Asa fac toti la care nu le plac e in mod cert ! luarar foc )d ofticosi

            Comment


            • #96
              Frumos,frumos
              Chiar nu m-am dar pe iarba niciodata cu golanul...doar pe asfalt ma mai joc cateodata...M-ai pus pe ganduri si mi-ai dat de gandit

              Comment


              • #97
                Originally posted by crististreulea
                o vizita pe la sag impreuna cu mareom si ghita de la W.R.C.
                bravo cristi...misto ce faceti voi acolo la timisoara...tot respectul

                Comment


                • #98
                  am gasit ratacit pe un hdd poze cu vechea mea iubire. sint facute imediat dupa ce am vopsit cele 2 dungi negre.
                  Attached Files
                  Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                  Comment


                  • #99
                    ) ce tunning adevarat) gg

                    Comment


                    • ce tare...
                      ce e asta trabant hackback? sa facut asa ceva? si de ce are sigla adidas pe radiator?
                      super tare masinuta...
                      o mai ai?


                      PS e cumva fiat 500-600??? ca le incurc
                      Last edited by crististreulea; 29 October 2007, 22:06.

                      sigpic

                      Comment


                      • belea masinuta
                        sa inteleg ca erai un mr.Bean in varianta autohtona cand te urcai la volan)
                        sonykel masina e autobianchi(sau cum se scrie)
                        Last edited by GFN; 29 October 2007, 22:11.
                        Captain of the black pearl

                        Comment


                        • Originally posted by sonykel
                          de ce are sigla adidas pe radiator?o mai ai?
                          PS e cumva fiat 500-600??? ca le incurc
                          ceea ce seamana cu sigla firmei adidas este sigla fimei autobianchi.
                          am dus-o la fier vechi anu trecut in decembrie, s-a rupt toata fata de la rugina.
                          nu doar ca le incurci, dar o iei rau pe aratura, este vorba de un autobianchi A112

                          fabiane, nici pe departe nu eram un mister bean! rupea asfaltul buburuza! din 6.000rpm n-o scoteam
                          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                          Comment


                          • am glumit
                            no offence
                            Captain of the black pearl

                            Comment


                            • deci nui nici trabant nui nici fiat...
                              autobianchi e italieneasca sau ce?

                              sigpic

                              Comment


                              • draguta masina s-o stapanesti sanatos si cati mai multi km! marfa jentile;)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google