sunt mandru cu golanul meu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • na ca a ajuns si golanul la 30.000km si inca merge bine.
    nu se vede prea bine in poza 3, 161km/h pe ceas si s-a terminat tarlaua.
    poza 4 e bonus, ca sa vada si cei care n-au copii ca in spate pe bancheta se minca Happy Meal... cu sau fara acceptul vostru
    Attached Files
    Last edited by crististreulea; 18 January 2008, 16:30.
    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

    Comment


    • La cat mai multi Cristi!...

      Comment


      • de ce esti rau ma?lasa copilu in pace...ca se juca
        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

        Comment


        • Cand o sa am copii or sa fie singurii care or sa aiba dreptul sa manance in masina(sper sa nu ma tampesc intre timp). Sa-ti traiasca baiatul crististreulea. Si Loganul bineinteles.
          Cel mai lent 1,6 8v

          Comment


          • La mai multi km fara reparatii ... si sa faci poza si la 300.000.
            Sper ca la poza cu 161km/h Denis nu era in spate si manca Happy Meal.
            Doar două lucruri sunt infinite, universul şi prostia umană, însă nu sunt sigur despre primul.

            Comment


            • multam digedags, dar sper sa nu ma prinda 300.000 cu ea
              la 161km/h denis urla "baga viteze tatii"
              Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

              Comment


              • MASINA ASTA E DE PRIMA PAGINA....soferul mai putin
                http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                Comment


                • la cat mai multi ani pt copil si logan...
                  If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

                  Comment


                  • vrem si noi poze fara ornamente...parca asa ziceai nu?
                    http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                    Comment


                    • Mi-a venit noua bara MCV si ii sta tare oaches
                      129lei m-au costat grila si deflectoarele. bara am schimbat pe casco si am vazut factura, 1077lei cu tot cu manopera, ENORM!
                      am renuntat la ornamentul cromat de deasupra emblemei dacia si am vopsit acel V .
                      pot sa zic ca sint foarte multummit cum arata, FOAAAARTE multumit.
                      ma uitam la ea in service inainte sa o ridic si in mintea mea aveam doar 3 cuvine
                      deci? In care din aceste poze arata mai bine? eu inca nu ma pot hotari
                      Attached Files
                      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                      Comment


                      • Mi-ai furat ideea cu grila,...arata bine masina, dar cred ca ar arata mai bine cu toata bara vopsita rosu....ce zici de niste dungi;)..cred ca poza 4 de sus din stanga o avantajeaza
                        Last edited by felixb; 6 March 2008, 20:54.
                        http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                        Comment


                        • Cum de ai schimbat bara si ai pus de mcv pe casco? :O se poate? ce trebe facut pt a fi schimbata?

                          Comment


                          • Arata bine dar ii lipsesc proiectoarele
                            sigpic

                            Comment


                            • @felixb: m-ai inspirat! Golanul tau ma inebuneste cum arata! Acum ma gindesc serios la pleoape
                              @andrrei_ro: pai am spart-o in podu de la intrare in curte, am fost la casco si la service le-am zis ca vreau de MCV
                              @dorutz: ma gindesc foarte serios si la proiectoare, momentan e gaura in buget
                              Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                              Comment


                              • Arata bine masina cu bara de MCV.
                                Daca ai de gand sa iei proiectoare, mai bine puneai bara cu gaura pentru proiectoare, ca sa nu mai decupezi la montaj.
                                Cel mai nou proiect auto din România!
                                Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google