sunt mandru cu golanul meu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • scaunele sunt misto ca forma , dar parca nu se potrivesc chiar asa de bine pe acest logan,cotiera strica aspectul sportiv al scaunelor.observ ca ai mult praf in masina , si pe scaune la fel.daca tot ai montat scaunele , incearca sa aduci ceva sportiv in interior, nu stiu ce sa zic, ca ideie ar fi niste ceasuri noi , pedale sport etc or fi ele practice sorturile alea sau aparatori de noroi dar estetic nu prea mi-ar place, la fel si cu aparatorile de vant. mult succes in continuare
    Last edited by georgex2; 22 March 2010, 21:03.

    Comment


    • 89.MIR: scaunele nu le-am platit inca. le-am primit sa le incerc
      georgex2: m-ai prins, n-am fost facut curat in masina de vreo 4 luni
      scaunele sunt prafuite deoarece au stat in garaj iar cel de la care le-am primit, virtualmansorin (VSS), nici el nu le-a depozitat corespunzator.
      - ceasuri schimbate? cu ce ma ajuta ca sunt alte ceasuri, cu nimic, deci bani dijaba.
      - pedale sport? care-i rostul, doar aspect? da, deci nu-mi trebuie.
      - aparatorile de noroi sunt mult mai utile sus, daca aspectul trebuie sa fie compromisul facut, asta e
      - deflectoarele de aer. ma enerveza si pe mine, trsnesc la inchiderea gemului, cel de la sofer e crapat, a zgariat sticla. nu suport clima sau AC, nu pot merge cu geamul deschis din cauza curentului. asa ca deflectoarele sunt un compromis mai mult decat acceptabil.
      - cotiera e comoda, foarte comoda. mai ales pentru manuta mea bionica.
      mana bionica fiind si motivul curateniei din masina. trag cu ea din luna noiembrie anul trecut
      dar multam de propuneri
      Attached Files
      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

      Comment


      • ooooooooo Streulea draga esti un adevarat racer...
        sigpic

        Comment


        • iti dai seama ca manuta bionica e facuta exact pe dimensiunea franei de mana?
          de schimbat vitezele cui ii pasa? pentru aia exista mana stanga
          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

          Comment


          • ti se par atat de practice scaunele sport? nu cred ca iei virajele cu viteze supersonice.oricum imi place ca pui pasiune in ceea ce faci, si sper sa iti iasa totul perfect.manuta ta bionica e fantastica in ceea ce a facut loganului

            Comment


            • am circulat o saptamana cu scaunele Sparco. le-am dat jos si am pus la loc stoc, a plecat taicamiu in germania cu masina.
              cu scaunul stoc am mers prin oras juma de ora, groaznica senzatie, serios.
              n-am crezut ca o sa fie asa de naspa impactul la revenirea pe scaunul stoc
              Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

              Comment


              • Noutati pe la masina nimic?
                sigpic

                Comment


                • salut cristi, sa iti refaci mana cat mai repede!
                  apropo, cum se simte cu Eibach, adica te zdruncina tare la damburi,gropi, etc.? Pe curbe evident ca te tine mai bine. ce telescoape ai ?
                  My Ride - Prestige 1.6 16v

                  Comment


                  • vazut si testat masina....foarte tare.... furioasa rau...si masina si propietaru de nota 10
                    sigpic

                    Comment


                    • Poti sa imi explici si mie cum ai pus lampile de iluminat pentru pasagerii spate (de pe stalpul maisinii jos )

                      Ms anticipat.
                      sigpic

                      Comment


                      • ai de pixu meu de cand s-a scris pe threadul meu si eu nu l-am citit
                        katalin_89: in curand apar cu micile modificari facute intre timp
                        C&S: cu eibach nu scutura asa d etare ca si cu H&R, dar fi sigur ca se simt destul de bine, mai ales pe spate la bumpspeed daca treci mai tare peste el. telescoape stoc pe spate si Monroe pe gaz in fata
                        unknown: cine te crede ma piele )
                        felix. m: am "cumparat" doua lampi de pe un mercedes. de la plafoniera am tras cate doua fire pe sus pe la plafon si am coborat pe la stalpi pana la lampi

                        in curand poze cu noii etrieri si stopuri spate
                        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                        Comment


                        • muahahaha, am vopsit etrierii cei noi de van si tamburii vechi stoc in rosu. de data asta electrostratic! lichidul de frana nu mai dizolva vopseaua, nu mai este asa de sensibil la zgarieturi, intr-un cuvant BESTIAL!
                          160 lei lucrarea, asta insemnand slefuit, sablat si vopsit. partea cu demontatul si reasamblatl am facut-o eu. o zi a urlat masina cat a putut, ii era si ei rusine cum arata

                          dar nu a fost singura, MCV-ul lui Vlad i-a tinut companie sa nu-i fie urat.

                          in caz ca aveti idei, omul repara jante, le sableaza, vopseste si nu numai...

                          Tel.: 0728017563 si 0760758021
                          id: trocan_adrian_jr@yahoo.com
                          Attached Files
                          Last edited by crististreulea; 16 September 2010, 21:56.
                          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                          Comment


                          • Buna treaba, arata bine si nici pretul nu e mare, mai ales daca vopseaua tine mult mai mult decat un banal spray
                            If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

                            Comment


                            • Arata super,mi as face si eu dar...

                              Comment


                              • arata bine frumos...
                                sigpic http://www.loganclub.ro/forum/sm_01_uli-t17461p16.html

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google