buburuza mea;))

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #2
    Asteptam detalii, poze ceva ca eu nu vad nimic postat
    Last edited by 1.5 DCI; 19 April 2007, 09:28.

    Comment


    • #3
      aveam eu niste poze cu masina...da nu le mai gasesc:P
      Daca nu ma insel e loganul acela alb cu chedere cromate ;)
      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

      Comment


      • #4
        Ba dama naibi ce combinatie ( e misto) da scoate mai alea dupa bara protectile alea ce orfi.
        sigpic

        Comment


        • #5
          ti-a mai zis odata omu ca sunt bune la iesitu din parcari...asta e..nu arata bine dar sunt practice.
          Abia astept s-o vad lasata jos ;)
          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

          Comment


          • #6
            meseriasu sa o stapanesti sanatos masina,da zi si mie cat te-a costat vopsirea oglinzilor?

            Comment


            • #7
              Daca vrei sa o modifici nu zic tuning ca poate zic prea mult , da-ti silinta si la iesirile din parcare.....
              Last edited by 1.5 DCI; 19 April 2007, 09:31.
              sigpic

              Comment


              • #8
                si aia langa care parchezi???
                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                Comment


                • #9
                  Daca chiar vrei poti sa ai si grija alora, de exemplu cand mergem in supermarket etc., nu parcheazi langa rable (aia nu-i intereseaza daca o lovesc) sau incepatori , femei etc. Parcheaza langa Bmw Mertane sau masini mai ca lumea , sau parceaza mai departe daca are posibilitatea asta.
                  Last edited by 1.5 DCI; 19 April 2007, 09:33.
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    Golane ai un punct de vedere foarte bun. Ca doar nu o sa isi zgarie ala Mertzanu doar ca sa iasa din parcare mai repede.

                    Comment


                    • #11
                      da...o perspectiva buna
                      Imi place cum gandesti...numa io o puneam in spatele la niste jafuri de dacii..si ma trezeam cu cate o usa stramba
                      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                      Comment


                      • #12
                        cred ca cel mai bine e sa o parchezi in locuri mai departate de intrarea in supermarket. romanu' e comod si prefera sa mearga putin pe jos. eu nu o parchez niciodata aproape de intrare. prefer sa merg pe jos si sa stau o idee mai linistit. chiar daca o lasi langa BMW-uri nu poti sa stii daca nu cumva e condusa de vreo blonda gingasa care atunci cand iese cu spatele in lateral nu se mai uita si in fata si te sterge cu bara fata.
                        Dacia Logan Ambition 2006 1.5 dci 65cp
                        10.000 km - 22.01.2007

                        Comment


                        • #13
                          Nici eu nu recomand paracrea langa jafuri, asa mi-am facut si eu 2 indoituri in usi. Mai bine merg pe jos putin decat sa stau cu grija ca o zgarie astia.

                          PS: Frumoasa masina, s-o stapanesti sanatos.
                          Cel mai nou proiect auto din România!
                          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                          Comment


                          • #14
                            Am dato deja in , aici se discuta de masina meseriashu0-ului, nu de unde parcheaza fiecare.
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              happy cu 3 cm mai aproape de sol....o parere va rog

                              ceva pareri dak se poate:P
                              Attached Files

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google