Masinuta Mea [ Castigator campionat "Cel mai tare sistem audio" 2009]

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by Pigoo View Post
    Nu mai zdrangane deloc usile din fata, absolut nici-o vibratie . Muzica tot se aude afara ... Tine cont ca am insonorizat doar usile de pe fata .
    Are dreptate,din ce am vazut la intalnirea loganclub nu imi venea sa cred cat de bine se aude la volum mai mare,nu vibreaza deloc portiera,nu baraie,e super.
    Merita toti bani o insonorizare a usilor,o sa mi le insonorizez si eu cat de curand.

    Comment


    • #32
      De asta intrebam si eu ..Ptr ca trebuie sa-mi montez inelele mdf si daca tot dau fata de usa jos, zic sa-i pun si ceva izolatie ! NU mi se pare chiar atat de scumpa !
      sigpic

      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

      Comment


      • #33
        Nui scump cu 150 ron si-a facut ambele usi fata,intra cate 8 foi/usa

        Comment


        • #34
          Gresit , 280 ron total . 140 ron costa doar un pachet de 8 foi . In total au fost 2 pachete , adica 16 foi . Cate 8 pe usa .. 4 in interior si 4 in spatele mastii de plastic pe tabla unde este montat inelul .

          @cezar , legat de motorizare .. am 75 cai , dar parca arata mai frumos cand scrie acolo 160 )))) se mai sperie si lumea .
          Last edited by Pigoo; 6 October 2008, 13:26.
          sigpic

          Comment


          • #35
            Si o poza noua
            Attached Files
            sigpic

            Comment


            • #36
              Frumoasa masina...Si culoarea
              sa o pastrezi sanatos si la mai multi km !
              " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

              Comment


              • #37
                Astazi am dat cu aspiratorul inauntru ca aveam pamant sub covorase )) , am sters toate plasticele , am spalat-o bine.. Am facut ordine prin portbagaj si am facut si niste poze nu a mai aratat asa bine de mult
                Attached Files
                sigpic

                Comment


                • #38
                  Astazi am schimbat becurile cu niste Philips Power 2 Night . Foarte multumit
                  sigpic

                  Comment


                  • #39
                    Luminite noi in bord display si ceasuri albe iar acele rosii . Tnx to SUPERCAR
                    sigpic

                    Comment


                    • #40
                      Asteptam poze cu noile luminite din bord ;))

                      Comment


                      • #41
                        Da.. Chiar ma gandeam ca nu am si eu niste poze facute . Ma laud aiurea.. . Na ca am facut si poze
                        Attached Files
                        Last edited by Pigoo; 10 November 2008, 18:51.
                        sigpic

                        Comment


                        • #42
                          Si pana la urma ce motorizare ai pe ea? Spor la tunarit.
                          http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                          Comment


                          • #43
                            Au iesit super finute ceasurile bv !

                            Comment


                            • #44
                              Originally posted by felixb View Post
                              Si pana la urma ce motorizare ai pe ea? Spor la tunarit.
                              pe logan ...1.4 75cai . Nimic modificat , decat muzica .. Si ce se mai vede prin thread aici . ;)
                              sigpic

                              Comment


                              • #45
                                E complicat schimbatul becurilor din bord? Si cam cat a costat?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google