Masinuta Mea [ Castigator campionat "Cel mai tare sistem audio" 2009]

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • frumoasa masina

    Comment


    • Merita un "retus" sunt frumoase rau jentile!!
      Attached Files
      My turbo lag, give your MPI, a chance

      Comment


      • merci de compliment si de retus
        unele poze sunt mai vechi, si altele mai noi... unde masina e vopsita :P (se vede diferenta la protectiile de aripi si manere)
        sigpic

        Comment


        • Pigoo-le fii atent la poza pusa de Mircea S-a referit sa unesti acea margine, sper sa nu ma insel
          Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

          Comment


          • stiu, am vazut diferenta
            puteam sa o fac daca vroiam asa cand am vopsit-o acum 3 luni, dar nu asta era planul pentru masina.
            in momentul de fata, la exterior masina este in stadiul in care imi doresc, nu ii mai aduc modificari. consider ca e ce trebuie, are ce ii trebuie, are un caracter aparte... e un intreg.
            sigpic

            Comment


            • Arata bine in configuratia actuala,dar eu zic ca ar trebui sa ii pui proiectoare,arata ciudat bara fata vopsita complet si fara proiectoare.Daca nu as avea astupat locul de la proiectoare,si eu as fi montat proiectoare in momentul de fata.
              sigpic
              https://www.facebook.com/ornamentegradinacraiova/
              http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...0.html?t=32360

              Comment


              • masina are 9 ani, in toata perioada asta am schimbat 5 bari pe fata, 4 pe spate, 3 capote motor, aripile de 2 ori, portbagajul de 2 ori, a fost vopsita cam de 6 ori pana acum...
                multi mi-au zis de proiectoare, fiecare cu gusturile lui, daca maine imi zice cineva sa pun sticker cu nike pe luneta inseamna ca o fac?
                parerea mea este ca proiectoarele nu sunt pentru aspect... sunt pentru ceata, iar cum nu duc lipsa de lumina nu vad rostul acestei investitii
                sigpic

                Comment


                • investitie "invizibila" dar usturatoare ))
                  mai bine faceam un badboy ca sa fiu in rand cu lumea
                  Attached Files
                  sigpic

                  Comment


                  • parerea mea ... mai bine merg in siguranta decat cu kit si fibra pe masina
                    felicitarile mele !!!!!!!

                    Comment


                    • ia gura ma! aveti ceva cu fibratii?? )

                      MCO-ule, place investitia ta si parca-s de firma mancati-as, nu?
                      sigpic

                      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                      Comment


                      • Originally posted by Thejock3r View Post
                        ia gura ma! aveti ceva cu fibratii?? )

                        MCO-ule, place investitia ta si parca-s de firma mancati-as, nu?
                        boss la tn ... nu se pune problema de trancaneala pe la masina si sunt convins ca pe aceeeasi reteta mergi ;) cu ceea ce am spus mai sus
                        gen ... este nevoie...sa schimbi ceva la masina .... iti amani ... lucrurile ce voiai sa le faci de "show " si faci tigaia sa mearga bn

                        Comment


                        • multumesc amandurora

                          lista cuprinde

                          bascule, bucsi, pivoti
                          capete de bara, bielete axiale,
                          bielete antiruliu, bucsi bara stabilizatoare
                          rulmenti + flansa amortizor fata
                          rulmenti tambur punte spate

                          le-am schimbat pt ca masina mai are putin si face 10 ani si huruia un rulment pe spate. In toata perioada asta de 10 ani am schimbat doar bieletele de directie acum 3 ani si rulmentii pe spate de vreo 2 ori, in rest nu am avut mari probleme... dar am zis ca ar fi cazul sa investesc in directie pt ca o data si o data tot va fi nevoie.

                          da cosmine, toate-s febi bilstein mai putin rulmentii tambur punte spate care sunt koyo
                          sigpic

                          Comment


                          • frumoasa masinuta,ce dimensiuni ai la anvelope?

                            Comment


                            • 205/40 17
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google