My Ride B-53-SDP [Castigator Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 2 - 2010/2012]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stopurile sunt pe masina acum le-am pus sunt super incantat de ele.

    Am facut poze da e noapte afara mai fac si pe lumina si revin.
    Attached Files
    sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

    Comment


    • Da...super super se "pupa' bine cu (,) culoarea masinii.
      Ce vad eu...pe lateral ,aici ma refer la partea unde nu sunt becuri, se vede rosu cand sunt becurile aprinse...oare daca vopsesti partea de sub sticla cu alb...?
      sigpic

      Comment


      • prinde foarte bine la ce ai tu pus pe masina.....astept pozele de pe zi sa vedem cum se vad si ziua

        Comment


        • arata bine masina pana acum! felicitari!

          Comment


          • Partea du sub sticla nu se poate vopsii deoarece geamul este lipit de lampa si nu poti sa il deslipesti.

            Nu am apucat sa fac poze pe lumina dar le voi face si le voi pune cat de curand.
            sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

            Comment


            • Foarte frumos, domnu`Ciprian.Schimbare majora de look (motiv pentru care ar trebui schimbata si semnatura,nu?)
              Asteptam si celalalt element de exterior
              Succes pe viitor si ....merita tinuta curata in permanenta

              Comment


              • Foarte frumoasa masina desi stopurile nu-mi plac, in opinia mea mult mai bine mergeau unele in genul asta mai ales ca masina ai deschisa la culoare.
                Attached Files

                Comment


                • pana la urma, treaba cu stopurile , e vb de gust. Mie-mi plac..mai ales ca-s unicat ;) Frumoasa foc albeata...
                  sigpic

                  Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                  Comment


                  • Frate n`am ce zice. E superba! Daca aveai jantele negre era maximum de marfa! Si dupa parerea mea e ce`a mai frumoasa de pe forum...

                    Asta e tuningu meu preferat! Ai gusturi bune. Te felicit si succes in continuare!

                    Comment


                    • Multumesc pentru apreciere.

                      @blaze2k: Fiecare cu gusturile lui mie mi-au placut mai mult asa sa fie stopurile.
                      @zevzec: Ma bucur ca iti place. In legatura cu jantele mie unu nu imi plac jantele negre.
                      Cand vad o masina de la distanta cu jante negre prima impresie este ca are
                      jante de tabla fara capace. Acum gusturile nu se discuta.
                      @sorin_pss: Au schimbat un pic aspectu jantele si stopurile.
                      Elementul acela cred ca sambata viitoare va fi pe masina.
                      sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                      Comment


                      • A iesit frumos treaba cu stopurile....
                        De ce nu dai jos cromul de pe grila fata?Nu ar da mai bine fara?

                        Comment


                        • Cromul acela va disparea pentru ca o sa se schimbe bara.
                          sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                          Comment


                          • hai ma cu elementul ala de exterior.da bine cu lampile astea.nici eu nu suport jantele negre.bafta.
                            [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                            Comment


                            • sunt superbe stopurile si se potrivesc pe masina 100%

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google